Nudíte se doma? Víme, kam si můžete v únoru vyrazit online

Partneři sekce:

Zanedlouho to bude rok, co nás všechny, nepřipravené, postihl lockdown. Ruku v ruce s lockdownem přišla i omezení setkávání většího množství osob, následně i menšího množství osob, a kdyby to bylo jen trochu možné, zřejmě bychom nesměli sedět v jedné místnosti ani sami se sebou.

To se samozřejmě projevilo nejen na osobních stycích s klienty či obchodními partnery, ale zejména na veřejných akcích. Celá řada z nich byla posouvána tak dlouho, až byla bez náhrady zrušena. Velké množství pořadatelů však přesto našlo způsob, jak akci odprezentovat – online. A nejinak tomu bude i letos. Na co si tedy „vyrazit“ k počítači v únoru?

Novinky ve zdravotní technice 2020/2021
Pořadatel: STP – Společnost pro techniku prostředí
Kdy: 26.01.2021 – 31.03.2021
Vstupné: členové STP zdarma, ostatní 605 Kč vč. DPH
Více info: zde

Odborný seminář je určen pro všechny, kdo projektují a schvalují projekty zdravotních instalací či se starají o provoz vnitřních rozvodů. Seminář bude prezentován ve dvou blocích – I. Možnosti energetických úspor v přípravě teplé vody a cirkulace, II. Novinky pro vodovody a kanalizaci v budovách.

Webinář je součástí Projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT i Cechu topenářů a instalatérů ČR.

22. ročník konference Izolace 2021
Pořadatel: A.W.A.L. s.r.o.
Kdy: 4. února 2021
Vstupné: 1 210 Kč běžné, 242 Kč student
Více info: zde

Soubor přednášek od odborné veřejnosti, zástupců firem a akademiků pro všechny zaniteresované osoby. Přednášky se budou věnovat jak izolacím střešních plášťů, oken a jejich okolí, konstrukčním detailům, ale i výhodám a nevýhodám jednotlivých typů izolací, jejich kotvení, kontrole či řešení chyb vzniklých při stavbě.

Počítáme s vodou 2021
Pořadatel: Ekocentrum Koniklec
Kdy: 11. 2. 2021
Vstupné: 1 200 Kč běžné, 600 Kč zvýhodněné
Více info: zde

Konference se bude zabývat tzv. „modro-zelenou“ infrastrukturou měst jako nástrojem pro hospodaření s dešťovou vodou, ale i hospodaření s vodou obecně. Tato řešení momentálně naráží na problém s nedostatkem zkušeností s plánováním a zadáváním zakázek v této oblasti.

Příležitosti v dekarbonizované energetice
Pořadatel: EGÚ Brno, a. s
Kdy: 18. 2. 2021
Vstupné: zdarma
Více info: zde

Seminář bude věnován odhadu vývoje energetiky v období do roku 2030 s výhledem do roku 2050, odhadu vývoje cen energetických komodit či příkladům realizací rozvojových projektů v energetice.

Virtuální verze veletrhu Aquatherm
Pořadatel: MDL Expo, s.r.o. 
Kdy: 23. – 26 2. 2021
Vstupné: ceník na vyžádání
Více info: zde

Čtyřdenní virtuální veletrh pro technická zařízení budov na Slovensku a v České republice. Program veletrhu bude plný živého vysílání, diskuzí s odborníky a celé řady nejrůznějších prezentací. Komunikace mezi návštěvníky a vystavujícími bude probíhat písemně přes chat či běžným online hovorem.

TEXT: Red
FOTO: Shutterstock