Kaldewei sklidil hned dvojnásobný úspěch na Red Dot Awards 2022

Přední výrobce koupelnového vybavení Kaldewei sklidil úspěch na soutěži produktového designu Red Dot Awards 2022 hned dvakrát: se svou extra plochou vaničkou v úrovni podlahy SUPERPLAN ZERO a umyvadlem NUEVA.

Prestižní ocenění převzali zástupci společnosti na slavnostním ceremoniálu v rámci týdne Red Dot Design Week v Essenu. NUEVA se dokonce může pochlubit speciálním titulem „Best of Best – Nejlepší z nejlepších“.

Dvojí ocenění je pro Kaldewei potvrzením správnosti firemní filozofie, podle níž se v každém jednotlivém produktu propojuje špičkový design s funkčností, udržitelností a kvalitou. Oba výrobky navrhl hvězdný designér Werner Aisslinger.

Zdroj: Kaldewei

KALDEWEI NUEVA: „Best of the Best”

Přívlastkem „Best of the Best – Nejlepší z nejlepších“ vyznamenává porota vždy pouze ty nejlepší výrobky v dané kategorii. U umyvadlové mísy NUEVA porota vyzdvihla „působivý charakter díky velmi tenkému okraji. Navržený design podle porotců propojuje všechny prvky ve vyváženém poměru do dokonalého celku.

Puristický styl umyvadlové mísy působí v prostoru uklidňujícím dojmem. Ušlechtilá smaltovaná ocel je přitom použita autentickým způsobem a propůjčuje výrobku poetický nádech. Velmi přesvědčivá je také nabídka barev, která v souladu s trendy zahrnuje i matné provedení,“ jak uvádí porotci ve své zprávě.

Zdroj: Kaldewei

KALDEWEI SUPERPLAN ZERO propojuje komfort a estetiku

Také smaltovanou extra plochou vaničku SUPERPLAN ZERO ztvárnil Werner Aisslinger a mezinárodní porotu přesvědčil těmito aspekty:

„Extra plochá sprchová vanička od Kaldewei umožňuje přímou instalaci do dlažby a nabízí elegantní estetiku i vysoký uživatelský komfort.“ Díky instalaci v úrovni podlahy přechází sprchová vanička plynule v koupelnovou podlahu a odtok umístěný blízko stěny umožňuje pohodlné stání i bezpečný pohyb.

Extra plochá vanička s elegantními a přesnými liniemi je ze tří stran přístupná zcela bezbariérově. I zde je základem udržitelná, 100% recyklovatelná smaltovaná ocel s mimořádně dlouhou dobou životnosti.

www.kaldewei.cz

@Kaldewei

Kaldewei_official

KaldeweiWorldwide

Komerční informace, zdroj: Kaldewei