Fasáda je tvoje vizitka. Napořád!

Společnost Baumit, spol. s r.o. spustila druhou část kampaně, jejíž nosným produktem je prémiová moderní omítka Baumit StarTop s rychleschnoucím povrchem využívajícím tzv. Drypor efekt.

Původní jarní kampaň nazvaná „Staň se hvězdou, buď Baumit STAR!“ měla hlavní pilíř v zákaznické soutěži, která byla zaměřená především na zpracovatele, tedy menší a střední realizační firmy. Kampaň si díky své atraktivitě našla stovky zájemců z řad stavebních firem. A nyní se představuje i druhá část této kampaně, která bude zaměřena na koncové zákazníky.

Toto významné rozšíření cílové skupiny přineslo rovněž změnu jejího dosavadního sloganu „Staň se hvězdou, buď Baumit STAR!“ na nový slogan „Fasáda je tvoje vizitka. Napořád!“.

Benefity pro jednotlivce z řad majitelů rodinných domů

Zákazníci z řad majitelů rodinných domů budou moci využít nabídky k zaslání fyzických vzorků omítky Baumit StarTop za zvýhodněnou cenu. V současnosti je prodejní cena jednoho vzorku včetně poštovného, balného a DPH standardně 363 Kč a každý třetí vzorek probarvené omítky je zdarma. Nově je snížena cena vzorku na 100 Kč za kus a nadále zůstává v platnosti, že třetí vzorek probarvené omítky je zdarma. Objednávat můžeme zde: www.baumit.cz/vzorky

Zákazníci z řad majitelů rodinných domů budou moci využít nabídky k zaslání fyzických vzorků omítky Baumit StarTop za zvýhodněnou cenu

Další podpora pro zpracovatelské firmy

Se záměrem ještě zvýšit atraktivitu soutěže pro zpracovatele z řad menších a středních realizačních firem dochází k úpravě některých podmínek soutěže. Za každých 10 kbelíků hvězdné omítky Baumit StarTop získá realizační firma nově 2 sady pracovního oblečení (montérky, tričko, čepice). Dochází rovněž k výraznému zjednodušení celého procesu vykazování nákupu. Nově bude totiž stačit k přidělení zmíněné sady pracovního oblečení pouze platná objednávka a realizační firma tak již nebude muset zasílat daňové doklady či dodací listy k prokázání svého nákupu.

I nadále zůstává v platnosti, že každý měsíc budou vylosováni tři soutěžící dle objednávek a pro každého vítěze je pořadatelem soutěže, společností Baumit, připravena sada kvalitního profesionálního nářadí – 1 dvourychlostní elektrické míchadlo FESTOOL s metlou pro fasádní omítky, 4 nerezová natahovací hladítka a 4 plastová strukturovací hladítka.

Každý měsíc budou vylosováni tři soutěžící dle objednávek

Posílení prodejních týmů a prodejních míst Baumit

V rámci druhé části kampaně dojde rovněž k posílení vybavení prodejních týmů pro snadnější komunikaci se zájemci o nový produkt z řad realizačních firem. Formou speciálního prezentéru je technický a obchodní zástupce společnosti Baumit schopen demonstrovat zájemcům o omítku Baumit StarTop všechny její zásadní funkce a benefity, například Drypor efekt, rozdíl v bělosti oproti standardním omítkám nebo širokou barevnou škálu 888 odstínů ve vzorníku Baumit Life. Stejným prezentérem jsou vybavena i vybraná prodejní místa (prodejny stavebního materiálu).

Informace o produktu Baumit StarTop

Prémiová fasádní omítka Baumit StarTop je pastovitá tenkovrstvá omítka s multifunkčním Drypor efektem bránícím biologickému znečištění a unikátní recepturou zvyšující efektivitu při zpracování. Omítka je vysoce paropropustná. Omítka Baumit StarTop byla oceněna stříbrnou Známkou kvality 2018 za technické zdokonalení pastovité omítky s multifunkčním efektem pro vysokou ochranu před růstem plísní a řas. Známku kvality pro výrobek-technologii vyhlašuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Baumit StarTop

Kampaň „Fasáda je tvoje vizitka. Napořád!“ je platná do 31. 10. 2018.

Více informací na www.baumit.cz/StarTop.

ZDROJ: PR článek společnosti BAUMIT, spol. s r.o.