Elektrické radiátory Zehnder pro dostatečný tepelný komfort

Ani na jaře nebo na podzim, kdy se ještě nevytápí celý dům či byt, není třeba dělat kompromisy pro dostatečný tepelný komfort v interiéru. Elektrické radiátory Zehnder poskytují příjemné teplo, aniž by musel celý topný systém běžet, a jsou také významně energeticky účinné.

Spojují v sobě prvotřídní „švýcarskou“ kvalitu a estetický vzhled. Ten není nijak narušen ani u radiátorů pro elektrické nebo kombinované vytápění, neboť elektrická topná patrona je již ve výrobě vestavěna v radiátoru a je zcela skrytá nebo opticky sladěná s tvarem otopného tělesa.

Zehnder RAD FormaAsym AI39 009 LFAER 150 050 GS Comp v.jpg
Zdroj: © Zehnder Group

Radiátory Zehnder vyhovují evropské směrnici EcoDesign, která klade vyšší nároky na vybrané výrobky právě včetně elektrických radiátorů. Nařízení vyžaduje zejména nízkou spotřebu elektrické energie v pohotovostním režimu. Vedle toho umožňuje také komfortní provoz díky možnosti nastavení individuálního denního a týdenního programu či funkci detekce otevřeného okna.

Topná tyč RACY s dálkovým ovladačem Model 2 v sobě snoubí krásu s inteligencí – je chytře integrována v modelech jako je Zehnder Kazeane, Zehnder Forma Asym či Zehnder Subway.

Přehled elektrických radiátorů naleznete na www.zehnder.cz