Navýšení financování projektu CITY Tower

Navýšení financování projektu CITY Tower

Společnost ECM Real Estate Investments A.G. (ECM) podepsala smlouvu o navýšení seniorního bankovního financování pro projekt CITY Tower o 10,5 milionů eur na částku 75 milionů eur.

Navýšení seniorního bankovního financování od Raiffeisenbank představuje v rámci stávající úvěrové smlouvy novou tranši D se splatností 15 let. Období pro čerpání trvá do konce roku 2009 a splátkové období začíná v lednu 2010.

“Jsme velice rádi, že jsme podepsali navýšení financování projektu CITY Tower, což dle našeho názoru svědčí o vysoké kvalitě projektu z hlediska celkových finančních a komerčních parametrů, včetně rostoucí úrovně pronájmu kancelářských ploch i úrovně nájemného. Dodatečný seniorní úvěr pokryje financování CITY Toweru za přijatelných obchodních podmínek,” uvedla Jana Žejdlíková, Executive Vice-President, Business Unit Česká republika ECM REI A.G.

CITY Tower je se svými 109 metry nejvyšší budovou České republiky. Celkem 27 nadzemních a 3 podzemní podlaží nabízí více než 44 000 m2 kancelářských, 490 m2 maloobchodních a 1100 m2 skladových ploch. Ve 27. patře bude otevřena panoramatická restaurace s úchvatným výhledem na Prahu, která bude přístupná jak nájemcům tak i veřejnosti. V podzemních garážích budovy je k dispozici více než 800 parkovacích míst. 

Zdroj: ECM Real Investments A.G.