n 5bb48ba9c9e76

První fáze Rezidence Neklanka v pražských Radlicích zkolaudována

Developerská společnost Geosan Development dokončila výstavbu dvou bytových domů v první fázi rezidenčního projektu Neklanka. Nacházejí se na pomezí lesa a původní vilové zástavby v pražských Radlicích.

První etapu Rezidence Neklanka tvoří dva solitérní čtyřpatrové domy s vlastní zahradou, jejichž návrhy vytvořilo architektonické studio Atelier Slavíček Architekt. Přírodní barvy i materiály jsou v harmonii s blízkou okolní přírodou. Výhledy se otevírají směrem k zalesněnému svahu nad Radlickým údolím.

Rezidence Neklanka, foto | Zdroj: Geosan Development

Všech 31 bytů v dispozicích od 1+kk do 4+kk je vyprodáno. „Poptávka po bytech je stále vysoká, a to i přes probíhající pandemii koronaviru. První fázi Rezidence Neklanka hodnotíme jako velmi úspěšnou jak z hlediska dodržení harmonogramu výstavby, tak rychlosti prodeje bytů,“ komentuje Jiří Baloun, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development.

Loni v září uvedla společnost na trh druhou etapu výstavby s dalšími 31 byty – a i ta si již nachází své kupce. „Klienti oceňují především výjimečnou lokalitu na pomezí lesa a přitom pár minut od centra města,“ dodává Jiří Baloun.

Rezidence Neklanka, vizualizace | Zdroj: Geosan Development
Rezidence Neklanka, vizualizace | Zdroj: Geosan Development

Rezidenční areál Neklanka se nachází v atraktivní lokalitě poblíž komunikačního uzlu Anděl, u tramvajové zastávky Laurová. Plná občanská vybavenost okolí zahrnuje vzdělávací instituce počínaje mateřskými školami, obchodní centra, kinosály a divadla, bohaté sportovní a další volnočasové vyžití. Nedaleko projektu je sportovní areál s fitness centrem, tenisovými kurty, plaveckým bazénem a prostorem pro sálové sporty nebo golfový areál Motol.

Projekt Rezidence Neklanka získal cenu odborné poroty v soutěži Realitní projekt roku.

ZDROJ: Geosan Development