Partneři sekce:

Konference Dřevostavby v praxi vás zve na 9. ročník

Konference Dřevostavby v praxi vás zve na 9. ročník

Již devátý ročník konference pro všechny profesionály, kteří navrhují nebo realizují dřevostavby, proběhne 5. – 6. 11. 2015. Letos je konference zaměřena především na fasády a zakládání dřevostaveb.

Konference Dřevostavby v praxi se za devět let své existence stala respektovaným fórem profesionálů z oblasti navrhování a realizace dřevostaveb. Přednášky jsou zaměřeny na poslední trendy v oboru, technické novinky, legislativu a další důležitá témata. Dvoudenní konferenci dřevostavbaři oceňují nejen díky zajímavým přednáškám doprovázeným praktickými ukázkami, ale i díky možnosti vyměnit si zkušenosti při neformálních setkáních a trochu se odreagovat. Hlavním tématem letošní konference budou fasády a zakládání dřevostaveb.

Zajímavostí letošního ročníku budou souběžné workshopy, na které se budou moci účastníci přihlásit po dokončené registraci na konferenci. Workshopy, které tematicky budou navazovat na přednášky, budou probíhat v samostatných prostorách pro cca 20 osob. Účastníci seminářů budou mít přednášejícího plně k dispozici a budou mít prostor pro individuální dotazy a diskuzi.

Další zajímavou novinkou bude možnost ovlivňovat obsah přednášek. V průběhu kampaně budou přihlášení účastníci „zataženi“ do příprav konference a budou moci navrhovat, co by je v dané přednášce více zajímalo anebo naopak co je nezajímá. Organizátory konference jsou DřevoPortál.cz a Saint-Gobain Construction Products a.s., divize Rigips. Záštitu nad konferencí převzala Hospodářská komora ČR, Asociace malých a středních podniků a živnostníků, Profesní komora požární ochrany a Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí.

Konference je zařazena do projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT a ohodnocena dvěma body. ČKA ohodnotila konferenci 3 body! Podrobné informace o konferenci jsou zveřejněny na www.drevostavbyvpraxi.cz, kde je k dispozici také registrační on-line formulář.
Konference proběhne ve dnech 5. a 6. 11. 2015 v hotelu Skalský dvůr, Lísek u Bystřice nad Pernštejnem.

RubrikyDřevostavbyŠtítky