Partneři sekce:

Královská relaxace v hotelu Royal Savoy v Lausanne

Královská relaxace v hotelu Royal Savoy v Lausanne

V hotelu Royal Savoy v Lausanne se spojuje někdejší oslnivá Belle Époque s přepychovou současností. Na tradice bohatý luxusní hotel 1. listopadu oslavil po pětileté rekonstrukci i nové výstavbě své znovuotevření a navázal tak na někdejší slavná léta. Exkluzivní design a nejvyšší kvalita mají své zastoupení také v koupelnách, které jsou zařízeny koupacími vanami Kaldewei Duo Pool.

Royal Savoy, postavený podle hotelové tradice „Grand Château“, vytváří od roku 1909 obraz města Lausanne. Luxusní komplex budov s dech beroucím výhledem na Ženevské jezero se rozprostírá na celkové ploše větší než 10 000 m2. Historickou budovu s jedinečným parkem nyní harmonicky doplňuje novostavba moderního vzhledu. Noblesní interiér ve stylovém mixu secese a novobaroka je vybaven ušlechtilým, prvotřídně zpracovaným nábytkem a materiály.

Koupací oáza pro individuální relaxaci

Při zařizování koupelen byl zájem o stylové a vysoce kvalitní výrobky, které se vyznačují dlouhou životností a excelentní kvalitou. Výkonný ředitel Bruno Schöpfer se rozhodl pro puristický design koupací vany Duo Pool od Kaldewei, která je instalována v 148 koupelnách hotelu Royal Savoy. Vany Duo Pool, vyrobené z hodnotné smaltované oceli Kaldewei, okouzlují fascinující souhrou vnitřního a vnějšího tvaru. Hloubka vany Duo Pool 50,5 centimetrů umožňuje i přes malé vnější rozměry uvolňující ponoření do vodní lázně. Pro rychlé a snadné čištění jsou všechny koupací vany Duo Pool vybaveny snadno udržovatelnou povrchovou úpravou Kaldewei Perl-Effekt.

Kaldewei – ideální partner hoteliérů

Kaldewei je ideálním partnerem pro hotely s vysokými nároky na design a kvalitu. Výrobky špičkového výrobce přesvědčují exkluzivním designem, který neztrácí ani po mnoha letech nic ze své nadčasové elegance, i vynikajícími materiálovými vlastnostmi smaltované oceli Kaldewei. Tento materiál je natolik odolný, že na jeho povrchu nenajdete na umyvadlech ani po letech používání žádné škrábance, trhliny či změny zabarvení. Neobyčejně dobré hygienické vlastnosti, snadné a rychlé čištění, které se obejde bez agresivních čisticích prostředků, činí produkty ze smaltované oceli Kaldewei ideálními pro hotelový provoz. Značka Kaldewei nabízí hoteliérům a investorům estetická a bezpečná produktová řešení se zárukou kvality 30 let.

O Kaldewei

Franz Kaldewei GmbH & Co. KG je celosvětovým partnerem pro realizaci vysoce kvalitních řešení koupelen ze znamenitého materiálu – smaltované oceli. V rámci svého portfolia, jehož součástí je více než 500 sprchových vaniček, koupacích van a umyvadel, nabízí tento špičkový výrobce vzájemně sladěná řešení projektových dodávek i zakázek pro soukromé stavebníky – v jednotném materiálu a harmonickém designovém pojetí. Výrobky ze smaltované oceli Kaldewei se v koupelně osvědčují již celá desetiletí díky svým zřejmým materiálovým přednostem. Podnik byl oceněn jako „značka století“ a díky spolupráci s renomovanými návrhářskými studii obdržel více než 100 cen za design. Firma Kaldewei, založená v roce 1918, je dnes spolu se svými dceřinými společnostmi a obchodními partnery zastoupena ve více než 70 zemích světa.

Zdroj: PR článek společnosti Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.

RubrikyHotely a restaurace