Zehnder Kazeane: moderní design nejen v koupelně

Zehnder Kazeane: moderní design nejen v koupelně

Švýcarský výrobce designových radiátorů uvádí na trh koupelnový radiátor Zehnder Kazeane. Designový skvost, oceněný prestižní cenou Red Dot, navrhla proslulá dvojice návrhářů King & Miranda.

Neotřelý vzhled se šikmými trubkami
Jako by radiátor obepínala ocelová stuha: Zehnder Kazeane přesvědčí moderním designem i smyslem pro praktičnost. Jeho diagonálně uspořádané ploché trubky jsou inspirovány víceúrovňovými architektonickými díly. Originální řešení dává tradičnímu koupelnovému „žebříku“ zcela novou dynamiku. Praktickou výhodou je ještě více prostoru na ručníky pro každého člena rodiny. K dispozici je v téměř 50 barevných odstínech, a to pro teplovodní, elektrické nebo kombinované vytápění. Díky svěžímu designu jej lze doporučit do prakticky kterékoli místnosti.

Inovativní konstrukce se šikmými trubkami

Cena Red Dot
Do soutěže Red Dot se v roce 2018 přihlásilo na 6 300 objektů z 59 zemí. Mezinárodně uznávané ocenění uděluje expertní skupina pouze produktům, které ji přesvědčí inovativností, funkčností, životností a samozřejmě vysokou kvalitou designu. A právě designový radiátor Zehnder Kazeane se stal jedním z produktů, kterému byl udělen titul za design „Red Dot winner 2018“.

Cena za design 2018 "Red Dot winner"

Více informací: www.zehnder.cz/vyrobky-a-systemy/designove-radiatory/zehnder-kazeane