Oscaři českého stavebního trhu

Oscaři českého stavebního trhu

Podle nezávislého hodnocení od řemeslníků mají nejlepší vany na trhu značku RAVAK!

Hodnocení za rok 2016 probíhalo v rámci projektu Kvalitní Stavební Materiály a zúčastnilo se ho na 500 profesionálů – lidé ze stavebních firem, zedníci, pokrývači, klempíři, instalatéři, topenáři a elektrikáři. Hodnotili kvalitu stavebních materiálů v 25 kategoriích hrubé stavby, střech, koupelen a elektroinstalací. V kategorii Vany hlasovalo na internetu 58 topenářů a instalatérů a posuzovali jak vnímání jednotlivých značek, tak kvalitu výrobků. RAVAK vyhrál v obou kritériích a mezi značkami za sebou nechal Kaldewei, Villeroy Boch či Jika. V posuzování kvality RAVAK zvítězil nad značkami Jika a Ideal Standard.

Projekt Kvalitní Stavební Materiály zařazoval značky do výběru bezplatně, tajně a bez možnosti ovlivnění výsledků zúčastněnými firmami.

Do výsledků se započítávají hlasy pouze řemeslníků, kteří s výrobky přicházejí do styku a skutečně s nimi manuálně pracují. Vznikl tak největší nezávislý test kvality stavebních materiálů v České republice, jehož 2. ročník právě odstartoval a bude probíhat do 10. března 2017.

Při výběru materiálů pro stavbu nebo rekonstrukci domů, bytů, střech, koupelen nebo elektroinstalace si tak nyní mohou uživatelé snadno zjistit a porovnat kvalitu jednotlivých výrobců.

Více informací a hlasování na www.kvalitnistavebnimaterialy.cz