Když se elegance snoubí s odolností!

V rušném světě veřejných a poloveřejných toalet je estetika často upozaděna. Ale to už nemusí! Představujeme vám TECEsolid, ovládací tlačítko toalety, které spojuje robustnost s elegantním designem.

TECEsolid sází na stylově vytříbený design. Vyberte si z nabídky jeho trendy povrchů! Kartáčovanou nerezovou ocel (s povrchovou úpravou proti otiskům prstů), lesklý chrom, matnou či lesklou bílou a černou teď doplnily texturované povrchy. Nová diamantová i čárová struktura tlačítek je velmi příjemná na dotek. Ovládací tlačítko toalety TECEsolid je přirozeně kompatibilní se všemi nádržkami TECE.

Zdroj: TECE

Vydrží: Toto robustní splachovací tlačítko má tloušťku pouhých šest milimetrů, ale přesto vydrží nápory vysoké uživatelské frekvence. Odolné kovové tlačítko chrání nosný rám před neomaleným zacházením veřejnosti i před zcizením.

Zdroj: TECE

Tichý provoz: Pryžové nárazníky pod tlačítky zajišťují tiché ovládání, což zvyšuje uživatelský komfort.

Bezdotykového ovládání: Ovládací tlačítko toalety TECEsolid je možné získat také v elektronické verzi pro pisoár pod názvem TECEfilo-Solid se senzorem ToF (time of flight), díky němuž je splachování WC i pisoárů dokonale hygienické.

TECEsolid je dokonalým spojením formy a funkce, díky čemuž se design toalet stává příjemným zážitkem!  Více informací o TECEsolid najdete na www.tece.cz

Přední evropský výrobce instalačních a sanitárních systémů TECE je ve světě koupelen inovátorem. Působí v ČR a SK prostřednictvím TECE Česká republika s.r.o. Dobře promyšlené funkční řešení a špičkový design ovládacích tlačítek toalety či spolehlivých odtokových systémů si získaly popularitu profesionálů i koncových zákazníků. Celokovové nerez tlačítko TECEsquare II bylo oceněno v anketě Design Prize, získalo cenu Design Plus a prestižní mezinárodní cenu za design Red Dot Avard Product Design.

Komerční informace; zdroj: TECE