TECEdrainprofile je nejelegantnějším řešením!

Sprchové profily TECE z nerezové oceli jsou flexibilní, velmi snadno se čistí a upoutají pozornost svým nenápadným, ale velmi elegantním vzhledem. Nyní jsou k dostání v ještě atraktivnější škále povrchů, barev i délek.

Malé množství komponentů a žádné přechodové lišty! Přesně to definuje TECEdrainprofile, který právem získal pozornost i oblibu profesionálů a koncových zákazníků na celém světě. Design profilu propracovaný do posledního detailu dbá prioritně o stylovou střídmost sprchového koutu. TECE tak následuje trend minimalismu tolik oblíbený u dalších generací.

Zdroj: TECE

Sprchový profil TECEdrainprofile v leštěné i kartáčované verzi může být funkčně upraven technologií PVD. Barvu či lesk koupelnového elementu tak nenaruší otisky prstů, což umocní relaxační efekt koupelny.

TECEdrainprofile je nově k dispozici také v délce 1600 mm.

Zdroj: TECE

Přední evropský výrobce instalačních a sanitárních systémů TECE je ve světě koupelen inovátorem. Působí v ČR a SK prostřednictvím TECE Česká republika s.r.o. Dobře promyšlené funkční řešení a špičkový design ovládacích tlačítek toalety či spolehlivých odtokových systémů si získaly popularitu profesionálů i koncových zákazníků. Celokovové nerez tlačítko TECEsquare II bylo oceněno v anketě Design Prize, získalo cenu Design Plus a prestižní mezinárodní cenu za design „Red Dot Avard Product Design.

Komerční informace; zdroj: TECE