COBRA Black Line – černé dveřní kování

Trendem posledních let v interiérovém designu je postupný příklon k přímočarosti a designové čistotě. To se často dostává do rozporu s potřebou mít interiér méně uniformní, zkrátka „svůj“.

Cobra Black Line - ucelená kolekce černého dveřního kování
Cobra Black Line – ucelená kolekce černého dveřního kování |

Jednou z možností, jak přinést do interiéru jedinečnost a podtrhnout styl, mohou být černá dveřní kování. Jsou v kurzu už několik let a jejich obliba stále stoupá hlavně díky rostoucí kvalitě i stále širší nabídce designů.

Černé kliky jsou elegantní a hodí se do všech typů interiérů – tvoří skvělý kontrapunkt v bílém nebo jednobarevném interiéru, jsou elegantní v bytech s výrazně dřevěným interiérem a „přiznaných“ dřevodomech nebo třeba podtrhují nejnovější bytový trend – pastelové barvy na nábytku nebo dveřích.Povrch matné černé kliky je velice příjemný na dotek, ve spojení s oblými tvary je moderní a hlavně neuvěřitelně ergonomický.

Cobra Linda - cenově atraktivní nabídka z kolekce Black Line
Cobra Linda – cenově atraktivní nabídka z kolekce Black Line |

Nejširší nabídku černých kování nabízí společnost COBRA pod značkou Black Line. Na výběr je více variant tvarů i cenových úrovní tak, aby si ideální řešení našel každý zákazník.

Černá barva klik vyniká zejména ve spojení s moderními tvary a přímými liniemi. Minimum zdobných prvků, spíše elegance a jednoduchost – to jsou poznávací znamení černých klikCobra.

Cobra Q Spectra - exkluzívní černé dveřní kování
Cobra Q Spectra – exkluzívní černé dveřní kování |

www.matekliku.cz