Co se řeší často v kuchyni

Nová kuchyně by měla nejen dobře vypadat, ale musí také poskytovat plnou funkčnost a komfort. Aby toto nová kuchyně splňovala, je nutné správné plánování. Téměř v každé kuchyni se při plánování řeší spížní prostor, dřez, roh a další speciální skříňky. Pro spoustu situací má řešení firma BLUM, která výrobcům nábytku dodává nábytkové kování.

Rohová skříň SPACE CORNER

K tomu patří také praktické uložení náčiní, nožů, nástrojů i malých spotřebičů. Všechny tyto věci cheme mít po ruce, když připravujeme oblíbené pokrmy. Co dělat pokud plánujeme rohovou kuchyň a zóna přípravy vychází právě do rohu?

Rohová skříň SPACE CORNER

Nechte se inspirovat atraktivním řešením, které pomůže vytvořit dostatek úložného prostoru, udržet pořádek a podporuje ergonomické pracovní postupy. S použitím výsuvů TANDEMOX s doživotní zárukou od firmy BLUM, získáte designově sladěné a ergonomicky plně vyhovující řešení s perfektním pohybem, které bude přesně podle Vašeho přání.

Rohové skříně, které uživatele kuchyní nadchnou svou funkčností a designem nesou jméno SPACE CORNER.

Potravinová skříň SPACE TOWER

Je nutné naplánovat také dostatek místa k praktickému uskladnění zásob. Nechte se inspirovat atraktivními řešeními, která pomohou vytvořit dostatek úložného prostoru, udržet pořádek a podporují ergonomické pracovní postupy.

Potravinová skříň SPACE TOWER

S použitím výsuvů TANDEMOX s doživotní zárukou od firmy BLUM, lze naplánovat perfektní potravinové skříně, které uživatele kuchyní nadchnou svou funkčností a designem. Jmenují se SPACE TOWER.

Dřezová zásuvka BLUM

Máte také dostatek místa na všechny přípravky a pomůcky na mytí nádobí? Můžete získat prostor i tam, kde jste ho původně neplánovali. Dřezová zásuvka od firmy BLUM Vám poskytne možnost smysluplně a přehledně uložit drobnosti, které obvykle zůstávají ležet na pracovní desce. Navíc je najdete přesně tam, kde je budete vždy znovu potřebovat a budete je tak mít vždy po ruce.

Dřezová zásuvka BLUM

Výsuvy je možné vybavit také elektrickým systémem pro podporu otvírání bez úchytek. Takový systém je vhodný zejména tehdy, když máte mokré ruce a chcete otevřít zásuvku, aniž byste nakapali vodu na zem. Pak stačí na čelo zásuvky ťuknout loktem, kolenem, nebo třeba bokem a výsuvy se otevřou jakoby sami od sebe. Tento systém se jmenuje SERVO-DRIVE.

Showroom BLUM

Vše si můžete vyzkoušet v nových reprezentativních prostorách showroomu firmy Blum, kde se dozvíte, jak nábytkové kování nejen vypadá, ale hlavně jak funguje přímo v nábytku při jeho používání. Proto je nábytek naplněný věcmi tak, jak to bude u vás doma.

Showroom BLUM

Pomůžeme Vám s orientací v sortimentu a představíme možnosti použití našeho kování. Nasbíráte inspiraci pro plánování nejen kuchyní, ale také obývacího, koupelnového nebo ostatního nábytku.

www.blum.com

ZDROJ: PR článek společnosti Blum, s. r. o., zpracoval J.Doutnáč

Komentáře