Čisté linie bez úchytek

Čisté linie bez úchytek

Architektura a nábytkářství  představují harmonický celek. V době, kdy se klasické místnosti propojují a mění se ve stylově pojatý celek, čelí i nábytkářství mimořádným výzvám a přizpůsobuje se trendu stylové čistoty.

Jednu oblast a tedy jedno téma představuje bezúchytkový nábytek. Necháme-li méně výrazně vyniknout design, o to intenzivněji vystoupí do  popředí vynikající funkce. Využijte naší jedinečné podpory a užitečných  rad na téma bezúchytkový nábytek – inspirujte se pro nové nápady a pojetí.  Tři typy využití pro Vaše individuální přání a pro filozofii vybavení výklopů, dvířek a výsuvů vysokým komfortem pohybu splní naše nesčetné typy kování – v kuchyni, stejně jako  v ostatních místnostech bytu či domu.

Pro realizaci využití bez úchytek máte k dispozici naše  čtyři technologie pohybu. Díky SERVO-DRIVE, TIP-ON BLUMOTION, TIP-ON a BLUMOTION je možné konstruovat nábytek na rozličných úrovních komfortu. Ať s pomocí elektrické nebo mechanické technologie – s naším sortimentem najdete vhodné řešení pro nejrozmanitější využití. Máte tak nekonečně mnoho možností.   
www.blum.com