Partneři sekce:
  • XELLA

BAZAAR stylového nábytku s atmosférou orientu

BAZAAR stylového nábytku s atmosférou orientu

Tradiční výprodej nábytku a bytových doplňků z Nepálu, Tibetu a Indie se koná od 17. do 29. 3. 2014 v prodejně SANU BABU v Argentinské 22 na Praze 7.

V nabídce budou skříně, knihovny, truhly, stolky, zrcadla, paravany, bytové dekorace a mnoho dalších unikátních kusů se slevou od 15 do 50 %. Bazaar souběžně probíhá také v prodejně v Lazarské 11/6, Praha 2.

Antik truhla s ozdobnou řezbou, 149x41x80 cm, původní cena 23 700 Kč, nová cena 16 590 Kč, ušetříte 7 110 Kč
 

 
Skříň z týkového dřeva se 4 šuplíky, 88 x 38 x 184 cm, původní cena 21 900 Kč, nová cena 10 950 Kč, ušetříte 10 950 Kč

Vedle zlevněného zboží bude k dispozici také nová kolekce nábytku, které dominuje především „Goa“ nábytek. Jedinečnost stylu „Goa“ spočívá v nevšední kombinaci starobylého a nového. Vše je vyrobeno ze dřeva, které pochází z původních, léta používaných trámů, stropů, dveří, nábytku. Výsledkem této promyšlené, ekologické recyklace starého mobiliáře je plně funkční originál, který má svůj vlastní příběh, autentickou patinu.

Kvalitu materiálu prověřil čas, původní jsou i barvy. Nábytek „Goa“ nadchne nejen příznivce stále populárnějšího vintage stylu. Dodá útulnou, osobitou atmosféru každému interiéru, ať už je koncipován moderně nebo tradičně.


Skříňka „Goa“  ze starého recyklovaného dřeva, 51x35x61 cm, cena 5 490 Kč

Komoda „Goa” ze starého recyklovaného dřeva, 140x46x50 cm, cena 13 490 Kč

Nábytek je vyráběn ručně v indických řemeslných dílnách a pochází od osvědčených dodavatelů. Společnost SANU BABU dává práci místním řemeslníkům, podporuje školu pro chudé děti v nepálském Lalithpuru a v praxi naplňuje myšlenku Fair Trade.

Nábytek SANU BABU je nábytek z masivu v koloniálním stylu. Pochází z Indie, Nepálu a Tibetu a je ručně vyráběn z tvrdého tropického dřeva – především palisandru a týku. V nabídce jsou stoly a židle, skříně, knihovny, komody, truhly, zrcadla, postele a bytové doplňky. Kromě nového nábytku nabízíme i antik – staré restaurované kusy nábytku z dob britského impéria, které mají neopakovatelnou atmosféru a hodí se především jako solitérní kusy do interiéru. Díky dlouholeté znalosti prostředí, zvyků a nabídky zboží na trzích v Nepálu, Tibetu a Indii je SANU BABU schopno reagovat i na individuální přání zákazníků a přivézt například atypické kusy nábytku, soch a dalších unikátů.

Pokud dáváte důraz na kvalitu a originalitu a nebojíte se experimentovat, podtrhněte vaši osobnost stylem vašeho bydlení. Unikátní nábytek a bytové doplňky ze SANU BABU vám pomohou vtisknout vašemu interiéru jedinečný styl a atmosféru.  

Společnost SANU BABU působí na českém trhu 20 let. Z Nepálu, Tibetu a Indie dováží stylovou módu, nábytek, bytové dekorace, dárky a doplňky. Zboží nakoupíte ve 13 prodejnách SANU BABU a dalších spřátelených prodejnách po celé republice. Specializovanou prodejnu nábytku najdete v Argentinské 22, Praha 7.

www.sanubabu.cz

ZDROJ: PR článek společnosti SANU BABU, spol. s r. o.