Viničná: Bytový dům s poetickým jménem
Galerie(4)

Viničná: Bytový dům s poetickým jménem

Novostavba o třech nadzemních a jednom podzemním podlaží v Mladé Boleslavi se jmenuje Viničná po ulici, v níž byla nedávno postavena. Blízkost parku Štěpánka jí přidává na atraktivitě s ohledem na životní prostředí, rozhraní stávající zástavby rodinných a bytových domů a blízkost občanské vybavenosti (nákupní centrum, škola, mateřská škola, pošta, plavecký bazén, zdravotnické zařízení) na komfortu bydlení. 

Byty (celkem 14, 1+kk až 3+kk) mají terasy, balkony nebo předzahrádku, v podzemním podlaží sklep a parkovací stání. Dvě schodiště a dva výtahy poskytují pohodlný přístup k bytům od hlavního vstupu i od parkovacích stání.

Nejnižší podlaží, které z části vystupuje v uliční fasádě nad terén, je řešeno jako „podnož“ celé stavby. Od vyšších podlaží se odlišuje kamenným obkladem či barevným řešením. V zahradní fasádě jsou pohledovou dominantou balkony a terasy s výhledem do okolní zeleně. Fasáda nejvyššího ustupujícího podlaží je obložena dřevem. Obklad, v půdorysu i v pohledu zakřivený, přispívá k výraznému odlišení tohoto podlaží od zbývající části budovy.

Obyvatelům nabízí Viničná dostupnost centra města, pohodu okolní vilové zástavby a po rychlostní komunikaci R10 za 30 minut hlavní město.

Společnost KASTEN jako investor, developer i generální dodavatel stavby vsadila na dobrou kartu. Výběrem atraktivního pozemku, dobrým projektem i velmi kvalitním provedením stavby. 

Kontakty:
KASTEN, spol. s r. o.
Větrná 145, 277 11 Neratovice – Byškovice
Tel: +420 318 647 150;
e-mail: info@kasten.cz;
www.kasten.cz

ZDROJ: PR článek společnosti KASTEN, spol. s r. o.