Webinář: Jak na stáž k Zaha Hadid nebo David Chipperfield Architects?

Program Kaplicky Internship nabízí letošnímu vítězi studentské soutěže stáž v renomovaném atelieru David Chipperfield Architects.

V úterý 30. června od 16:30 hod. proběhne webinář o stáži v jednom z nejznámějších architektonických studií: Zaha Hadid Architects. Vítězka Kaplicky Internship 2016 Petra Ross popíše, jak jí tato zkušenost otevřela nové obzory a jaké možnosti jí přinesla. Účastníci webináře se dozvědí více o práci architekta v Londýně i o životě mimo kancelář.

Druhým hostem bude Julia Loughnane, která představí ateliér David Chipperfield Architects. Právě stáž v tomto atelieru získá vítěz letošní soutěže Kaplicky Internship.

Program pro studenty architektury

Kaplicky Internship je program, který poskytuje nadcházejícím a čerstvým absolventům architektonických oborů z českých univerzit možnost strávit tři měsíce na placené stáži v jednom z prestižních londýnských studií. Mohou si tak vyzkoušet práci na významných projektech ve společnosti renomovaných architektů a získat cenné pracovní zkušenosti.

Účastník stáže je vybírán prostřednictvím soutěže architektonických prací na volné téma, do které se zájemci mohou hlásit během posledního ročníku bakalářského studia, v průběhu navazujícího magisterského studia či během prvního roku po absolvování studia. Termín odevzdání prací do soutěže byl posunut na 6. července 2020.

Webinář proběhne v angličtině. Registrace možná zde.

TEXT: RED
FOTO: BAKALA FOUNDATION