Schüco LivIngSlide: Nový systém pro terasy

Schüco LivIngSlide: Nový systém pro terasy

Nový posuvně-zdvižný systém Schüco LivIngSlide pro terasy či zimní zahrady vznikl na platformě plastových profilů pro okna a dveře Schüco Living. Zákazníci tak získali možnost sladit prosklené plochy domu v jednom designu rámů, zpracovatelé profilů zase díky kompatibilitě profitují z efektivnější výroby a montáže. Schüco LivIngSlide je vhodný pro rekonstrukce i novostavby ve všech klimatických zónách od -40 °C až po +120 °C.

Posuvně-zdvižné systémy Schüco LivIngSlide jsou jako jediné standardně dodávané s patentovaným řešením v podobě svařitelného EPDM těsnění, které je vysoce odolné vůči klimatickým vlivům, má vynikající tvarovou paměť a garantuje skvělou těsnost oken po celou dobu životnosti, a to i v kritických rohových partiích oken.

Díky Schüco LivIngSlide získali zákazníci možnost sladit prosklené plochy domu v jednom designu rámů

Díky Schüco LivIngSlide získali zákazníci možnost sladit prosklené plochy domu v jednom designu rámů

Schüco LivIngSlide je založen na 6-komorové konstrukci profilu křídla. Při stavební hloubce křídla 82 mm dosahuje systém hodnoty Uf 1,2 W/(m2K). V bílém designu je možné vyrobit elementy o šířce až 650 cm a výšce 260 cm, při maximální hmotnosti křídla 400 kg. Schüco LivIngSlide lze pokrýt širokou škálou dekoračních fólií, k dispozici je exkluzivní technologie metalických barev Schüco AutomotiveFinish nebo hliníkové krycí lišty Schüco TopAlu.

Detail profilu Schüco LivIngSlide

Detail profilu Schüco LivIngSlide

www.schueco.cz

Foto: Zdroj Schüco CZ

RubrikyUdálosti