Otevření zastoupení společnosti Wöhner pro Českou a Slovenskou republiku

Otevření zastoupení společnosti Wöhner pro Českou a Slovenskou republiku

Flexibilněji, rychleji, osobněji – Wöhner je od října 2016 v České a Slovenské republice zastoupen vlastní právní subjektivitou. Díky tomu se specifické požadavky zákazníků dostanou k našemu výzkumnému a vývojovému týmu mnohem rychleji. 

WÖHNER

Již více než 85 let je naše společnost synonymem v oblasti orientované na budoucnost, technologie distribuce a ovládání elektrické energie. Úspěšný příběh začal v roce 1929 založením společnosti panem Alfredem Wöhnerem, jeho schopnost inovativního myšlení se stala základní hybnou silou.

Dnes je společnost Wöhner zastoupena po celém světě jako specialista v oblasti bezpečné distribuce elektrické energie pomocí systémů přípojnic.

Ve spolupráci s našimi 11 dceřinými zastoupeními, vlastními výrobnímí závody a širokou sítí mezinárodních representantů pečujeme o zákazníky ve více než 80 zemích světa. Konzistentní touha pro hledání nových možností a koncepční přístup k trvalému růstu jsou našimi základními kameny úspěchu. S více než 100 registrovanými patenty jsme se etablovali na mezinárodní úrovni jako společnost orientující se na budoucnost, jako silná značka.

Během tohoto procesu zůstáváme věrní kořenům: Naše výrobky jsou dnes stále vyráběny v Německu. Rodinná firma Wöhner sídlí ve vládním obvodu Horní Frankonie ve městě Rödental poblíž města Coburg (Bavorsko) v Německu. Předseda správní rady Frank Wöhner je vnuk zakladatele společnosti.

www.woehner.cz

RubrikyUdálosti