Novinky KLUDI představené na veletrhu ISH 2019

Stánek KLUDI na veletrhu ISH 2019

530 mm2 výstavní plochy, více než 150 produktů, obchodní zástupci z více než 20 zemí a skvělá atmosféra - to je to, co KLUDI představilo na veletrhu ISH ve Frankfurtu nad Mohanem, což je nejdůležitější událost v oblasti koupelnového průmyslu v Evropě.

Na letošním veletrhu nebyl prostor pro vlajkové produkty značky jako: KLUDI AMEO, KLUDI PURE FUNCTION nebo univerzální podomítkové těleso KLUDI FLEXX.BOXX.

Pozornost však byla jednoznačně zaměřena na nové výrobky – například koupelnové baterie KLUDI ZENTA SL, umístěné v segmentu Smart Luxury, které se vyznačují propracovaným designem a dokonalým zpracováním.

Nezpochybnitelnou „jedničkou“ veletrhu byl inovativní sprchový set KLUDI COCKPIT Discovery, jehož originální základ vychází z principů maximálního ergonomického designu, promyšlené konstrukce a vynikajícího zpracování, a vzbudil velký zájem všech návštěvníků.

KLUDI COCKPIT Discovery – vše pod kontrolou

Abychom zákazníkům poskytli maximální ergonomii a potěšení z používání sprchového systému, konstruktéři KLUDI hledali inspiraci tam, kde je nezbytné intuitivní ovládání. Na základě kokpitu letadel a závodních vozů vytvořil výrobce sprchový systém, který poskytuje nejvyšší funkčnost a je snadno ovladatelný.

Dvě velké ovládací rukojeti byli umístěny na panel nakloněný pod úhlem 40 ° směrem k uživateli. Jasné piktogramy určují funkci každé rukojeti; první se používá k regulaci teploty a druhá k regulaci proudu vody.

KLUDI COCKPIT Discovery 1

Centrální částí sprchy je polička, která je díky své šířce 550 mm a nosnosti až 5 kg na každé straně ideálním místem pro kosmetiku a toaletní potřeby. Hlavová sprcha má tvaru obdélníku o rozměrech 400×260 mm, s jasně zaoblenými hranami.

Dalším důležitým prvkem je ergonomická ruční sprcha, která je konzistentně přizpůsobena tvaru hlavové sprchy. KLUDI COCKPIT Discovery je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, s ohledem na životní prostředí. Rukojeti, funkční prvek a nástěnný držák jsou vyrobeny z kovu, polička z recyklovatelného hliníku.

KLUDI COCKPIT Discovery

KLUDI ZENTA SL – krása geometrických tvarů

Nová řada koupelnových baterií ZENTA SL se vyznačuje jemně vyváženou harmonickou souhrou obdélníkových a kruhových tvarů. Jednoduchá a zároveň elegantní KLUDI ZENTA SL se dokonale hodí do moderního uspořádání. Výrazné geometrické tvary jsou zjemněny zaoblenými hranami, což tvoří produkt, který splyne jak v organickém, tak i minimalistickém prostředí.

Lesk po mnoho let zaručuje použití technologie GlanzVoll, to znamená povrchovou úpravu, při které jsou baterie vystaveny dalším fázím broušení a leštění. Pro pohodlí uživatelů byly baterie navrženy v souladu s konceptem FreiRaum.

KLUDI ZENTA SL 482980565

To znamená, že vanové a sprchové baterie jsou blíže ke stěně, což poskytuje uživateli více prostoru, a to je důležité zejména v malých koupelnách. Široká řada dostupných modelů poskytuje zákazníkům možnost vybrat si baterii podle svých preferencí a potřeb.

Nové produkty KLUDI byly navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám uživatelů. Jako vždy výrobce vyvinul veškeré úsilí k vytvoření produktů, které kombinují maximální funkčnost, nejvyšší kvalitu a jedinečný design.

KLUDI ZENTA SL

ZDROJ: PR článek společnosti KLUDI

Komentáře