Nové vedení týmu kancelářských prostor v C&W

Po úspěšném roce 2007 společnost C&W dále posiluje svůj tým kancelářských nemovitostí. Do čela oddělení zaměřeného na služby developerům a majitelům nemovitostí byla jmenována Radka Novak.

Radka Novak přináší do týmu cenné zkušenosti z mezinárodní developerské společnosti Skanska Property CR, kde 10 let působila na pozici Leasing and Marketing Manager. V uplynulých letech byla zodpovědná za koncepční řešení, branding, marketing a také pronájem více než 30 000 m2 kancelářských ploch ve čtyřech objektech, jak v Praze tak i v regionálních městech. Radka Novak má rozsáhlé zkušenosti s trhem nemovitostí, je marketingovým specialistou a držitelkou diplomu CIMA-B.

„Jsme rádi, že se Radka Novak rozhodla budovat svoji další kariéru právě u Cushman & Wakefield,“  říká Jonathan Hallet, partner a výkonný ředitel společnosti Cushman & Wakefield v České republice a na Slovensku. „Její zkušenosti nám pomohou lépe chápat potřeby developerů a upevní naši pozici na českém trhu.“

Tým pronájmu kancelářských prostor pro Českou a Slovenskou republiku čítá v současné době 10 expertů. Jen v loňském roce tento tým pronajal více jak 50 000 m2 moderních kancelářských ploch a vydobyl si tak vedoucí pozici mezi realitními agenty.

Zdroj: Cushman & Wakefield Česká republika & Slovensko