Nejlepší prodejci střešní krytiny a vápenopískových zdicích prvků

Nejlepší prodejci střešní krytiny a vápenopískových zdicích prvků

Tradiční vyhlášení nejlepších obchodních partnerů společnosti KM Beta se konalo opět na zámku v Čejkovicích. 26. 11. se sem sjeli největší odběratelé střešní krytiny KM Beta a vápenopískových zdicích prvků KMB SENDWIX, poprvé nejen z České republiky, ale také ze Slovenska.

Ceny za první a druhá místa v obou kategoriích si letos rozdělily firmy DEKTRADE a.s., Praha (1. místo za střešní krytinu, 2. místo za vápenopískové zdicí prvky) a Zdeněk Stejskal – STEJSTAV, Milevsko (1. místo za zdicí prvky, 2. místo za střešní krytinu). Mezi trojici nejlepších prodejců střešní krytiny KM Beta se probojovala i společnost První chodská stavební společnost s.r.o., Klenčí pod Čerchovem, mezi nejlepší prodejce systému KMB SENDWIX pak společnost STABE GROUP s.r.o., Prachatice. Na slavnostní vyhlášení navázal atraktivní program, jehož součástí byla ochutnávka v zámecké Galerii vín, silácké vystoupení Železného Zekona, vystoupení Petra Muka a břišních tanečnic v podání skupiny Dalila.

Během úvodního slova obchodní partnery přivítal generální ředitel společnosti KM Beta a.s. ing. Jaroslav Vogeltanz a poděkoval jim za spolupráci. Následně v krátkosti informoval o strategických záměrech společnosti KM BETA a.s. pro rok 2010. Obchodní ředitel ing. Jan Hruška představil nové i stávající kolegy z řad obchodních manažerů KM Beta a své spolupracovníky představila také ředitelka slovenské pobočky KM Beta Jana Tomečková. Následovalo slavnostní vyhlášení a ocenění největších odběratelů střešní krytiny a zdicího systému. Ocenění získal také prodejce s největším meziročním nárůstem prodeje, společnost BURKOŇ s.r.o., Chrudim.

V letošním roce proběhlo historicky první vyhlášení nejlepších obchodních partnerů, kterého se zúčastnili také hosté ze Slovenska. Nejlepším slovenským obchodním partnerem se stala firma SOAS a. s., Banská Bystrica. Obchodní partneři, kteří byli oceněni, získali navigace a poukazy na zájezdy od cestovní kanceláře CK KM TRAVEL.

Odpoledne v Čejkovicích plynulo v příjemném, neformálním duchu. Prostor byl jak pro zábavu, tak pro pracovní diskusi. Účastníci ocenili zajímavý a především pestrý doprovodný program, výborné občerstvení a lahodná moravská vína.

Ocenění prodejci:

Střešní krytina KM Beta
DEKTRADE a.s., Praha
Zdeněk Stejskal – STEJSTAV, Milevsko
První chodská stavební společnost s.r.o., Klenčí pod Čerchovem

Zdicí systém KMB SENDWIX

Zdeněk Stejskal – STEJSTAV, Milevsko
DEKTRADE a.s., Praha
STABE GROUP s. r. o., Bavorov

Skokan roku

BURKOŇ s.r.o., Chrudim

Zdroj: KM Beta a.s.