Modulové stavby s deskami CETRIS

Modulové stavby s deskami CETRIS

Požadavky na rychlost a přesnost výstavby se neustále zvyšují. Vhodný konstrukční systém, které dokáže uspokojit tyto a všechny další požadavky investorů, je modulární výstavba. 

Systém je založen na využití jednotlivých montovaných modulů – sestav. Modulární domy jsou konstruovány v segmentech (nazývaných moduly), které se vyrábějí v klimaticky kontrolovaném prostředí – ve výrobní hale, na výrobní lince. Tento způsob výstavby je ekologický, protože při výstavbě je staveniště tiché a čisté. Výstavba z prostorových modulů je vysoce ekologická, šetrná k okolí, bez velkých nároků na zábor pro zařízení staveniště.

Samotné opláštění montovaného objektu může mít moderní skládaný fasádní obklad. Použitím fasádních cementotřískových desek CETRIS® lze vytvořit velmi individuální fasády. Základem stavby je 5 modulů připravených ve výrobě, které byly na stavbě sestaveny na základových patkách. „Tvář“ domu má použitím desek CETRIS® LASUR (odstín 002) „mramorový“ efekt – lasurovací probarvený lak záměrně vytváří nejednotnou povrchovou úpravu.

Více o cementotřískových deskách CETRIS® se dozvíte na www.cetris.cz