Kingspan Kooltherm K3 – výjimečná izolace pro podlahy

Kingspan Kooltherm K3 – výjimečná izolace pro podlahy

Při izolaci podlah se velmi často řeší problém s nedostatkem prostoru pro montáž izolačního materiálu. Pokud zvolíte podlahové desky Kingspan Kooltherm K3, můžete i s malou tloušťkou materiálu získat mimořádnou izolační hodnotu.

Díky těmto izolačním deskám jednoduše dosáhnete nejlepšího možného součinitele tepelné vodivosti (λ = 0,020 W/m.K) ze všech tradičních izolačních materiálů a navíc vzhledem k velmi malé tloušťce desek nedochází ke zmenšení prostoru. Teplené izolace vyráběné společností Kingspan Izolace nabízejí řešení k dokonalému utěsnění podlah, ale i ochranu proti vlhkosti, či vhodný podklad pro kombinaci s podlahovým topením.

Jádro desek Kingspan Kooltherm K3 tvoří tuhá rezolová pěna s uzavřenou buněčnou strukturou. Desky jsou na obou stranách opatřeny povrchovou úpravou na bázi skleněné tkaniny. Díky tomu si zachovává kompaktnost a funkčnost při jakékoli manipulaci probíhající v souladu s technologickými předpisy výrobce.

Podlahová izolace Kooltherm K3 nejen, že chrání konstrukci před nežádoucím ochlazováním, ale zabraňuje i pronikání vlhkosti a obmezuje výskyt zdraví škodlivých plísní. Izolační deska Kooltherm K3 přitom nebrání požadované cirkulaci vzduchu.


www.kingspaninsulation.cz