Keramika zdůrazní kouzlo fasád

Keramika zdůrazní kouzlo fasád

Krásu a odolnost keramiky lze využít i netradičně, například na fasádách budov. Společnost EBM Co. dodává na náš trh fasádní keramický obklad Creaton Tonality pro atraktivní vzhled a maximální ochranu fasády .

Fasádní obklad Creaton Tonality se vyrábí unikátním patentovaným výrobním procesem Keralis, při kterém k probarvení dochází přímo ve směsi a následném výpalu při teplotě více než 1 200 °C. Obklad tak získává jedinečné mechanické vlastnosti, vyznačuje se velmi nízkou nasákavostí a hladkým povrchem. Zlomové zatížení tvarovky je 3 000 N, což je více než dvojnásobek toho, co nabízejí tradiční výrobci. Díky těmto vlastnostem vytváří dokonalý ochranný štít obvodového pláště budovy. Keramický obklad je ověřeným výrobkem na našem trhu už desítky let. Vzhledem k použití kvalitních surovin, které jsou zpracovány precizní německou technologií, jsou keramické tvarovky stálobarevné, mrazuvzdorné a odolné vůči působení povětrnostních podmínek. 

Rychlá a jednoduchá montáž

Obklad Creaton Tonality umožňuje nápadité konstrukční či designová provedení fasád nejen komerčních budov, ale i bytových či rodinných domů. Dodává se v tloušťce 22 a 26 mm. Snadno a rychle se montuje zavěšením na originální závěsný systém BAS, který se připevňuje na svislou podkladní konstrukci, nebo zavěšením na systém ADS. Oba způsoby umožňují bezproblémovou případnou výměnu či demontáž obkladu. Standardně je keramický fasádní obklad Creaton Tonality nabízen se třemi systémovými závěsnými podkladními konstrukcemi, které jsou vyrobeny z velmi kvalitní hliníkové slitiny.

Minimální údržba

Keramický fasádní obklad Creaton Tonality je k dispozici s ušlechtilými povrchy a také prefabrikovanou, trvalou a účinnou ochranou proti graffiti, která je součástí technologie povrchové úpravy Keralis. Obklad je nabízen ve třech designových úpravách s hladkým, rýhovaným nebo drážkovaným povrchem. Množství zajímavých efektů na fasádách umožňuje vytvářet široká škála až 50 barevných odstínů. Creaton Tonality si zachovává svůj původní vzhled po celou dobu své životnosti a díky své výjimečné odolnosti si vyžaduje jen minimální údržbu.

Více informací najdete na www.ebmco.cz.