Jan Boudný jmenován administrativním a finančním ředitelem skupiny Algeco pro země severní a východní Evropy

Algeco oznamuje jmenování Jana Boudného administrativním a finančním ředitelem skupiny pro země severní a východní Evropy.

V úzké spolupráci se Sébastienem Hauletem, generálním ředitelem skupiny Algeco pro země severní a východní Evropy, Jan Boudný bude pověřen řízením firemního účetnictví a fakturací, kontrolou řízení a řízením back-office procesů v zemích severní a východní Evropy skupiny Algeco. Do oblasti severní a východní Evropy patří Estonsko, Finsko, Litva, Polsko, Česká republika, Rumunsko a Slovensko.

Jan Boudný, 33 let, zastával od r. 2006 pozici finančního manažera a manažera lidských zdrojů ve společnosti FORTEQ CZECH s.r.o. v Praze (Česká republika). V letech 2004 – 2006 pracoval jako daňový konzultant ve firmě DELOITTE CZECH REPUBLIC B.V, organizační složka. Jan Boudný zahájil svou kariéru v roce 2000 jako daňový poradce u firmy PRICEWATERHOUSECOOPERS Č.R. v Praze.

Jan Boudný vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, Fakultu financí a účetnictví, kde získal akademický titul magistra (Mgr.).

Zdroj: MediaTrust Communications