DESIGN ROADSHOW na podzim odstartuje své druhé kolo

DESIGN ROADSHOW na podzim odstartuje své druhé kolo

Jako již tradičně čtvrtým rokem je odborná prezentace Design Roadshow rozdělena do dvou kol. Jarní kolo mají vystavovatelé s velkým úspěchem a vysokým počtem spokojených účastníků, architektů či designérů, za sebou. Už v září se rozjíždí další kolo diskuzně prezentačního semináře, který se svou expozicí navštíví zbylé kraje České republiky. Jaké to budou a na jakých místech nás můžete navštívit?

3. září 2015 – HRADEC KRÁLOVÉ – Hotel Tereziánský dvůr, Jana Koziny 336
10 září 2015 – LIBEREC – Technická univerzita v Liberci, Fakulta umění a architektury, Studentská 1402/2, adresa konání akce: Husova 75, Liberec 1
17. září 2015 – PLZEŇ – Vědeckotechnický park Plzeň, Teslova 1202/3
24. září 2015 – OLOMOUC – Rezidence Rokycanova Olomouc, Rokycanova 140/11
8. října 2015 – BRNO – VUT Brno, Fakulta architektury, Poříčí 273/5
22. října 2015 – ČESKÉ BUDĚJOVICE – Galerie Riegerova, Riegerova 1756/51
5. listopadu 2015 – JIHLAVA – Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava – Helenín, Hálkova 42

Začátek každé akce vždy od 16.00 hodin. VSTUP ZDARMA! Aktuální informace na www.designroadshow.cz.

A JAK BYLI SPOKOJENI ÚČASTNÍCI JARNÍHO KOLA?

Ing. Jana Jirmanová, ANNA interiér, Pardubice: Dnešní akce se mi moc líbila. Bylo v ní obsaženo více informací než na předchozím ročníku Roadshow, na kterém jsme s kolegyní byly. Vaše akce navštěvujeme pravidelně. Celá prezentace byla pojata velmi vtipně a byla díky skvělým videovstupům daleko atraktivnější. Celý čas, který jsem zde strávila, mi příjemně uběhl a ani jsem nezaregistrovala délku trvání. Firmy J.A.P. a Tracheu znám už z minulých prezentací. Docela mě zaujala firma Technistone, kterou taktéž znám a oceňuji její přínos. Co mě dnes hodně oslovilo – dvířka Trachea s PUR lepidlem.

Účastníci Design Roadshow Praha společně s paní Andreou Freislebenovou z Technistone
Zuzana Pavlechová, RO.PA – Ateliér Designu, Ostrava: Akce se mi hodně líbila. Velice jsem ocenila možnost pokládání dotazů prezentujícím, protože jakmile se zúčastním nějaké výstavy, nemám už někdy sílu se po celém dni někoho na něco ptát. Stejně tak i vystavovatelé už kolikrát nemají sílu říct všechny potřebné informace. Kdežto zde to bylo krásně odprezentované a ten čas pro to byl vyhrazený. Prezentující firmy znám všechny, ale do svých návrhů používám nejčastěji dvířka od Trachey a klasická pouzdra od firmy J.A.P. Nejvíce mě dnes zaujaly informace o hranění PUR lepidlem na dvířkách Trachea, jejich barevné možnosti a také 3D hrana.Účastníci Design Roadshow Pardubice společně s panem Jakubem Colonem z J.A.P.
Markéta Křížková, designérka, Zlín: Na dnešní akci jsem se opět dozvěděla mnoho informací, které ke své práci potřebuji. Každý rok přinášíte nějaké novinky a je důležité si je i osvěžovat, protože klientela se mění. Letos mě hodně zaujaly dveře od firmy J.A.P. Mají hodně zajímavý sortiment a rok co rok se opravdu posunují někam jinam. S firmou Trachea spolupracuji hodně. Z této firmy mám opravdu radost, je vidět obrovský posun a velmi ráda se k nim vždycky vracím. O firmě Technistone jsem dnes slyšela poprvé, ale jsem za informace od nich velice ráda.

Účastníci Design Roadshow Zlín společně s panem Petrem Frýbortem z Trachey
Aktuální informace o všech probíhajících akcích naleznete na stránkách www.designroadshow.cz

ZDROJ: PR článek společnosti DENDRIT Consulting, s.r.o.

Komentáře