Design roadshow 2015 očima účastníku z Ústí nad Labem a Zlína

Design roadshow 2015 očima účastníku z Ústí nad Labem a Zlína

Dveře od podlahy až ke stropu, kámen Technistone a ztracená spára… Se všemi těmito výrobky se na živo mohli seznámit i odborníci - architekti a designéři - z kraje Ústeckého a Zlínského. Zaujala je odborná prezentace firmy J.A.P., Technistone či Trachea? Přečtěte si jejich názory.

Ing. arch. Miroslav Klofáč, Ústí nad Labem: Celá akce se mi líbila. Tím, že dílčí firmy byly prezentovány v jednotlivých blocích, tak to bylo zajímavé. Z firem, které zde prezentovaly znám J.A.P. a Tracheu. Výrobky firmy Technistone jsem prozatím při své práci nevyužil. Hodně se mi dnes líbily skryté zárubně od J.A.P. Po prezentaci jsem si je hned osahal. Ve svých realizacích jsem prozatím od Trachey používal dvířka a od J.A.P. pouzdra pro posuvné dveře.

Mgr. Bohumila Kouřilová, Individualisti, Zlín: Na této akci jsem už asi potřetí a pokaždé se tu setkávám s něčím novým. V každém případě všem doporučuji. Letos se mi hodně líbily dveře Strong od J.A.P. Běžně s touto firmou spolupracuji, ale prozatím jsem používala pouze pouzdra. Co se týká dveří, tak je to pro mě novinka a je to velmi příjemné překvapení. Poté jsem zde získala hodně užitečných informací od firmy Technistone, protože momentálně řeším nějakou zakázku. Dříve jsem už s touto firmou také spolupracovala a jsem s nimi velice spokojená. I s firmou Trachea jsem již spolupracovala a nebyl při zakázce žádný problém. Délka celé akce byla příjemná. Nikdo tu na nás nechrlil příliš informací najednou, všechny informace se daly pěkně postupně vstřebávat.

Akad. arch. Milan Navara, Zlín: Akce se mi velice líbila. Už jsem tu dnes podruhé. Minule jsem se dostavit nemohl, což mě hodně mrzelo. Poslal jsem ovšem za sebe kolegyni, aby mi alespoň donesla všechny materiály. Na dnešní akci jsem se těšil, protože se tu  vždy dozvím hodně nových věcí. Dnes mě nadchly dveře Strong od J.A.P. Zrovna řeším zakázku, ve které potřebuji přesně tento typ dveří sahající od vrchu dolů. Poté jsem se domluvil se zástupcem firmy na osobní konzultaci. Firmy Trachea a Technistone znám také a obě jsem i při své práci využil. Technistone jsem použil na venkovní obklad.

Design Roadshow Ústí nad Labem, prezentuje pan Odřej Filip, Technistone Design Roadshow Ústí nad Labem, prezentuje pan Ondřej Filip, Technistone

Design Roadshow Zlín, prezentuje pan Martin Dusík, Trachea Design Roadshow Zlín, prezentuje pan Martin Dusík, Trachea    

Design Roadshow Zlín, prezentuje paní Andrea Freislebenová, TechnistoneDesign Roadshow Zlín, prezentuje paní Andrea Freislebenová, Technistone

Už na podzim Design Roadshow začíná své další kolo. Podívejte se, které kraje navštívíme. Přesné termíny a místa akcí naleznete na www.designroadshow.cz.
ZDROJ: PR článek společnosti DENDRIT Consulting, s.r.o.

Komentáře