TECEsquare CORTEN dobývá svět koupelen!

Celokovové tlačítko perfektně souzní s industriální architekturou a jeho ručně dokončovaný korodovaný povrch uspokojí každou touhu po vyjímečnosti, autenticitě i originalitě.

Jasná kompozice třech velmi jemných spojů moderního designu ovládacího tlačítka toalety TECEsquare II vyznívá velmi kontrastně s jeho novým korodovaným povrchem. Zbědovaná tvář tlačítka sice může svádět k pocitu pomíjivosti, ale ten je ihned vystřídán potěšením z dotyku inovativního materiálu.

Zdroj: TECE

Nová povrchová úprava TECEsquare II CORTEN vyjadřuje vášeň značky TECE pro preciznost i neustálé zlepšování prémiových koupelnových elementů v souladu se zvyšováním komfortu jejich uživatelů.

Zdroj: TECE

Originální, stabilní a odolný povrch ovládacích tlačítek CORTEN vzniká poctivou prací opravdových mistrů. Trvalá hodnota „hand made“ rezonuje s trendem posledních let, kdy originální a poctivé vítězí nad masovou produkcí levného a pomíjivého. TECE tak dokazuje, že stále ještě umíme vytvořit skvělý high-tech kousek s uměleckým přesahem.

Čisté linie a minimalistický styl ovládacích tlačítek toalety TECEsquare posouvá vnímání jinak běžného koupelnového elementu do zcela jiné dimenze.

Komerční informace; zdroj: TECE Česká republika, s.r.o.