Registrace do Axor H2O story 2014 v plném proudu

Registrace do Axor H2O story 2014 v plném proudu

Studenti vysokých technických a uměleckých škol a univerzit v České a Slovenské republice mají do konce května příležitost zapojit se do mezinárodní studentské soutěže Axor H2O story. Jejich úkolem bude navrhnout koupelnu pro hromadné sprchování v duchu hesla TEAM-MATE. Registrace je již spuštěna na www.h2ostory.cz.

Tématem letošního ročníku je TEAM-MATE, tedy koupelna pro hromadné sprchování, například ve sportovních a komunitních centrech či školách, která zajistí úsporu vody, snadnou obsluhu i údržbu a zároveň myslí na zachování potřebné intimity.

Vítěz třetího ročníku soutěže Axor H2O story bude mít jedinečnou příležitost představit svůj soutěžní návrh ve fyzické podobě během vyhledávané akce Designblok 2014 v Praze. Zároveň získá týdenní stáž v německém centru vývoje a produkce nových výrobků značky Axor. Atraktivní týdenní stáž Axor v Německu čeká i na vítěze, který vzejde z on-line hlasování na webové stránce www.h2ostory.cz.

Každý účastník se musí zaregistrovat vyplněním registračního formuláře na webové stránce www.h2ostory.cz, a to ode dne vyhlášení soutěže 1. 2. až do 31. 5. 2014. Studenti musejí svoje práce odevzdat nejpozději do 31. 5. 2014 v elektronické podobě.

Více informací naleznete na www.h2ostory.cz

RubrikySoutěže