Přihlas se do soutěže Stavby s vůní dřeva a vyhraj 50 000 Kč a další hodnotné ceny

Přihlas se do soutěže Stavby s vůní dřeva a vyhraj 50 000 Kč a další hodnotné ceny

Je Tvoje ročníková práce, bakalářka nebo diplomka zaměřená na dřevo? Navrhl/a jsi v rámci svého studia dřevěnou konstrukci, či dokonce moderní dřevostavbu? Nenechávej svůj návrh v šuplíku! Přihlas ho do naší soutěže a nastartuj tak svoji kariéru!

Jak?
1) Tvoje práce bude ohodnocena odbornou porotou a po ukončení soutěže získáš ZADARMO ZPĚTNOU VAZBU na své dílo. Získáš tak cenné rady od odborníku z Tvého oboru.
2) Pozveme Tě na SEMINÁŘ zaměřený na osobní a profesní rozvoj, kde Ti odbornice na etiketu a zkušená personalistka poradí, jak se chovat na pracovním pohovoru. Nabyté zkušenosti si budeš moct hned vyzkoušet na následném rautu s odborníky z oboru.
3) Pokud budeš mezi oceněnými studenty, čekají na Tebe HODNOTNÉ CENY! Kromě peněžní odměny se můžeš těšit na zajímavou exkurzi, licenci k odbornému PC programu, kolekci technických a uměleckých výrobků a další užitečnosti! Jejich úplný přehled najdeš zde.

Tématem letošního ročníku jsou NADĚJNÉ VYHLÍDKY!

Uzávěrka přihlášek je 30. 6. 2016!

Posláním Nadace dřevo pro život je podporovat dřevo jako obnovitelný materiál. Proto se snažíme pomáhat těm studentům, kteří se dřevem chtějí pracovat. Věříme totiž, že i díky studentům jako jsi TY bude v budoucnu stát v České a Slovenské republice více dřevěných staveb!

Nadace dřevo pro život vyhlásila čtvrtý ročník soutěž Stavby s vůní dřeva 2016 se záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstva průmyslu a děkanů odborných vysokých škol. Soutěž je podporována významnými partnery.