asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Nová společnost na českém a slovenském trhu

10.11.2010
Mezinárodní společnost PM Group, která poskytuje profesionální služby v oblasti řízení staveb, architektonicko-projekčních činností a technického poradenství ve více než 21 zemích, otevřela nové pobočky v České republice a na Slovensku. Tento krok je součástí zahraniční expanze skupiny, která v nedávné době rozšířila své aktivity i v Belgii, Švédsku, Indii a USA.
Michael Shelly, regionální ředitel pro Střední a Východní Evropu komentuje rozhodnutí pro vstup na náš trh: „V posledních deseti letech PM Group neustále rozšiřovala své aktivity v regionu střední a východní Evropy. Otevřeli jsme kanceláře v Polsku, Ruské Federaci a CIS, Rumunsku, Ukrajině a Bulharsku. V dalších zemích, včetně Slovenska, jsme pak realizovali projekty. I přes nelehké období způsobené celosvětovou stagnací se neustále snažíme o další expanze. Věříme, že Česká a Slovenská republika jsou země s rychlejším oživením ekonomiky a dobrým potenciálem pro náš byznys“.

Pro řízení svých poboček v Praze a Bratislavě společnost zaměstnala silný a profesionální tým.  Na pozici generálního ředitele pro ČR a SK byl jmenován Ing. Roman Zámečník, regionálními řediteli projektů se stali Ing. Petr Strejček a Ing. Jan Záhorský a ředitelkou pro rozvoj obchodu a marketingu je Ing. Marta Rumplíková. Celý management přechází ze společnosti Bovis Lend Lease a přináší s sebou do PM Group mnohaleté zkušenosti v oblasti řízení významných staveb. Obě pobočky budou reportovat regionálním řediteli Conu Murphy.

Michael Shelly dodává „Přijetím tohoto týmu získala společnost PM Group výborné zkušenosti a přehled na trhu. V současné době již jednáme o naší účasti na řízení výstavby několika významných projektů. Nejprve se chceme soustředit na služby související s řízením projektů a technickým poradenstvím a pro případné projekční služby využívat naše projektanty v Polsku a Irsku. V dalším kroku bychom chtěli v České republice a na Slovensku vybudovat lokální projekční tým. Během tří let bychom zde chtěli mít přes 100 zaměstnanců. “

Zdroj: PM Group CZ s.r.o.

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media