Partneři sekce:
  • Stavmat
  • Ostendorf - OSMA
  • Českomoravský beton

Jarní akce: k cihlám HELUZ získáte nyní spotřebiče

Jarní akce: k cihlám HELUZ získáte nyní spotřebiče

Uvažujete o stavbě rodinného domu, nebo už máte v rukou dokonce projekt vlastního bydlení? Výrobce cihel HELUZ připravil akci přímo pro vás. Pokud si vyberete cihly HELUZ a objednáte je v období od 1. února do 14. dubna, získáte stavební materiál a k tomu poukaz do elektroprodejen v hodnotě 11 000 Kč. A navíc slevu 10 % na další nákup domácích spotřebičů do vašeho nového rodinného domu.

Co je potřeba udělat?
Od 1. února a nejpozději do 31. března je potřeba se nezávazně zaregistrovat na webu www.heluz.cz/akce. Odborníci pak na základě vašeho projektu připraví zdarma kalkulaci stavebního materiálu a společně s ní pošlou do e-mailu slevový kód, který je potřeba uvádět při objednání cihel. Tato nabídka je nezávazná. Smůlu samozřejmě nemají ani ti, kteří už mají vypracovanou cenovou nabídku. V tom případě stačí na webu v registračním formuláři vyplnit číslo cenové nabídky. A je to.

Dalším krokem je objednání stavebního materiálu u vašeho nejbližšího prodejce, kterému sdělíte slevový kód, který jste obdrželi e-mailem. Stavební materiál je potřeba objednat do 14. dubna 2016. Byla by škoda, kdybyste kvůli zaváhání přišli o dárkový poukaz a slevu na spotřebiče. Vámi vybrané cihly si pak necháte dovézt na parcelu plánovaného domu do konce dubna 2016. Není přeci důvod otálet se začátkem stavby.
Dárkový poukaz na spotřebiče do elektroprodejen vám doveze přímo na stavbu zástupce společnosti HELUZ.

Zdroj: HELUZ

Komentáře