Výhody realizace montovaných hal a jejich široké využití

Výhody realizace montovaných hal a jejich široké využití

Montované haly představují jednu z nejjednodušších a také nejlevnějších možností zastřešení větší plochy. Jejich uplatnění je velmi široké, využijí je podnikatelé, zemědělci, sportovci, chovatelé koní nebo třeba majitelé letadel. Pro jejich realizaci hovoří mnoho výhod, obzvlášť jde-li o kvalitně provedenou práci, jakou zaručují montované haly POLAK CZ. Pojďme se na tyto přednosti podívat.

Montované haly pro podnikatele, zemědělce i sportovce

Již zmíněné široké spektrum využití je jedním z největších kladů montovaných hal. Mohou sloužit například jako skladovací prostory, výrobní haly, garáže nákladních automobilů, stavební či zemědělské techniky, sklady krmiva a zemědělských plodin, stáje pro zvířata, jízdárny pro koně, kryté sportovní haly a zastřešení sportovišť nebo hangáry pro letadla. Realizace takového zastřešení vyjde mnohem levněji než klasická stavba budovy. A levněji vyjde také údržba, o montovanou halu se není třeba nijak zvlášť starat, a přesto vydrží sloužit v perfektním stavu dlouhá léta. To je samozřejmě zaručeno především použitím kvalitních materiálů a špičkovou řemeslnou prací, což je u společnosti POLAK CZ prioritou.


Další přednosti montovaných hal

Výroba montované haly probíhá na klíč, tedy přesně podle přání a potřeb každého zákazníka. Rychlost, s jakou může nová hala stát na svém místě, je také velkou výhodou. Díky snadné a rychlé montáži bude moci hala sloužit svému účelu již za několik týdnů. Stejně jednoduchá je i její demontáž, což umožňuje kdykoliv ji dočasně či trvale odstranit, nebo přesunout na jiné místo podle potřeby. Montovanou halu je možné i rozšířit a zvětšit tak vnitřní prostor. Dá se také propojit se stávajícím objektem. Široká je i škála doplňků a volitelného vybavení, které je možné v hale využít. Patří mezi ně například zateplovací systém, umělé osvětlení či odvětrávání.


Nechte si vypracovat nezávaznou poptávku

Cena montovaných hal se odvíjí od mnoha faktorů, proto se těžko dá stanovit nějaký univerzální ceník. Na stránkách www.haly-polak.cz si však může každý zákazník nechat na základě nezávazné poptávky vypracovat cenovou nabídku podle konkrétních parametrů požadované haly. Stačí k tomu vyplnit jednoduchý poptávkový formulář, kde budou popsány základní požadavky. Jedno je ale jisté, vždy půjde o daleko nižší náklady než u jiných typů zastřešení.

Bohaté zkušenosti a důraz na kvalitu

Zvolit k realizaci montované haly právě firmu POLAK CZ je dobrým rozhodnutím. Tato společnost má bohaté zkušenosti a dlouhou tradici. Jako zavedená firma zaměstnává jedině zkušené profesionály, kteří umějí odvést špičkovou práci. Díky tomu má za sebou mnoho úspěšně realizovaných projektů pro malé i velké společnosti, mezi něž patří například i projekt hangáru pro vrtulníky Armády ČR. Díky neustálému vývoji a inovaci může společnost nabídnout svým klientům produkty s dokonalými vlastnosti za rozumnou cenu.

ZDROJ: PR článek společnosti POLAK CZ s.r.o.