Partneři sekce:

RADIK VKM8 – oceníte univerzálnost

RADIK VKM8 – oceníte univerzálnost

Přestože trh nabízí mnoho řešení otopných systémů, deskové radiátory zůstávají i nadále oblíbenou klasikou. Společnost KORADO nabízí kvalitní otopná tělesa v mnoha provedeních a barevných variacích.

Radiátor je stále ideálním řešením do všech interiérů a především pro ty, kteří upřednostňují tzv. sálavé topení. I v oblasti vytápění jde ale technologický vývoj dopředu. Nevzhledný článkový radiátor dávno nahradil deskový. Dokáže poskytnout vysoký výkon a na rozdíl od svého předchůdce však zabere méně místa. Dotváří styl bydlení a také se snáze udržuje.

Novinkou na trhu je nový model otopného tělesa RADIK VKM8. Desková otopná tělesa RADIK VKM8 jsou svou konstrukcí určena pro moderně řešené otopné soustavy s nuceným oběhem teplonosné látky a horizontálně vedeným rozvodným potrubím pod otopným tělesem v podlaze, ve stěně nebo po stěně zakryté lištou.

Designové úpravy dovolují instalovat tento radiátor jak do moderních tak i do klasických interiérů. Osm připojovacích otvorů a originální konstrukční řešení umožňuje až 15 různých variant připojení na otopnou soustavu.

Otopná tělesa RADIK VKM8 snižují riziko nákupu tělesa s nevhodným napojením na otopnou soustavu, přináší maximální univerzálnost, zároveň však nabízí i volbu v designu. Provedení PLAN je designová varianta s hladkou čelní deskou, provedení LINE zase s jemnými vodorovnými prolisy. Pokud jste zastáncem klasického tvarování, ani to v nabídce nechybí. Navíc si můžete zvolit barevné provedení otopného tělesa v jakékoliv barvě ze vzorníku RAL či v klasické bílé.

V případě instalace do ústředního vytápění budov s nejvyšším přípustným provozním přetlakem 1,0 MPa, ve kterých se používá jako teplonosná látka voda nebo vodní roztok o nejvyšší přípustné provozní teplotě 110 °C, a to do jednotrubkových nebo dvoutrubkových otopných soustav s nuceným oběhem.

Otopná tělesa z řady RADIK VKM8 lze pořídit v šesti výškách od 30 do 90 cm, patnácti délkách od 50 do 300 cm a hloubkách od 6,5 do 15,7 cm.

Více informací na www.korado.cz

ZDROJ: PR článek společnosti KORADO a.s.