Radiátory a větrací jednotky Korado

Radiátory a větrací jednotky Korado

Společnost KORADO na veletrhu AquaTherm v Praze představila hned několik novinek – topná tělesa RADIK PREMIUM, která kromě moderního spodního středového připojení a atraktivního designu poskytnou také požadovaný tepelný výkon i v omezených nebo atypických prostorách.

Dále nové těleso RADIK MATERNELLE, u kterého je díky speciální konstrukci zajištěna bezpečná povrchová teplota přední desky. Toto těleso najde své uplatnění hlavně v jeslích, školkách a školních družinách. Zvědavost vzbudilo také otopné těleso RADIK VKM8, jeho největší výhodou je univerzálnost a 15 způsobů připojení na otopnou soustavu. Největší zájem ale u odborné veřejnosti vzbudily větrací jednotky s možností rekuperace.

Návštěvníci se přesvědčili, že rychlá montáž, svěží design a jednoduchý provoz nejsou drahým nadstandardem, ale bonusem, který jim lokální větrací jednotky s možností rekuperace přináší. Není potřeba instalovat rozvody vzduchu či složitou elektroniku. Vysoká účinnost větracích jednotek je dosažena při nízké spotřebě elektrické energie a při minimální hlučnosti. Navíc je možné na pořízení jednotky čerpat dotace z programu Nová zelená úsporám. Na své si ale přišli i návštěvníci, kteří hledali řešení pro rekonstrukci otopné soustavy.

Radiátor RADIK KLASIK – R je vhodný do tradičněji řešených interiérů, kde může nahradit stará článková tělesa. Ovšem i z tohoto nenápadného bílého zdroje tepla je možné jednoduše vykouzlit originální doplněk. Pokud byste rádi uvítali změnu ve vzhledu vašeho topení, stačí si zvolit variantu dodatečně připojitelné čelní desky pro topná tělesa RADIK. Na výběr máte hned z několika možností. Buď si zvolíte úplně hladkou čelní desku označenou PLAN SET, nebo naopak desku s jemnými prolisy (ozn. LINE SET). Navíc možností potisku přední desky PLAN SET libovolným obrázkem získáte jedinečné a originální topné těleso. Design tak můžete přizpůsobit sami sobě či vzhledu obytné místnosti.