PANASONIC PŘEDSTAVUJE NOVOU ŘADU TEPELNÝCH ČERPADEL „AQUAREA GENERACE H“

PANASONIC PŘEDSTAVUJE NOVOU ŘADU TEPELNÝCH ČERPADEL „AQUAREA GENERACE H“

Panasonic uvádí na trh novou řadu tepelných čerpadel Aquarea Generace H v provedení Bi-Bloc, zahrnující vylepšený design usnadňující instalaci a nový, uživatelsky příjemný dotykový panel. Nová Aquarea Generace H s vynikající energetickou účinností A ++, představuje ideální řešení pro domácnosti, které chtějí ještě více zefektivnit svoje výdaje za energie.

Modely nové generace si čeští zájemci budou moci poprvé prohlédnout 1. – 4. března na veletrhu Aquatherm (stánek 207, Hala 2). Jedná se o stánek firmy Klimavex CZ, která patří mezi dlouholeté partnery společnosti Panasonic.

Klíčové vlastnosti řady Aquarea Generace H:

  • Energetická účinnosti A ++
  • Odnímatelný dotykový panel
  • Elegantní, moderní design
  • Snadná instalace a údržba
  • Široká škála možností zapojení a ovládání

Inteligentní ovládání a snadná instalace

Nejvýraznějším znakem nové řady Aquarea Generace H je snadno použitelný ovládací panel, který je vybaven 3,5palcovým dotykovým LCD panelem s vysokým rozlišením. Uživatelům je tak usnadněno ovládání systému i nastavení různých funkcí, včetně nových režimů, jako je například režim bazénu. Panel umožňuje uživatelům sledovat energetický vstup a výstup v průběhu dnů, týdnů a měsíců, a získají tak komplexní přehled o využívání energie a vzniklé úspoře.

Generace H rovněž nabízí množství volitelných funkcí zajišťující její vysokou flexibilitu. Uživatelé si například mohou zakoupit dodatečné příslušenství ve formě PCB. Prostřednictvím této desky budou mimo jiné schopni ovládat solární panely, externí přepínání mezi vytápěním a chlazením a navíc získají možnost ovládat celý systém na svorkách 0 – 10 V. Mezi dodatečné příslušenství rovněž řadíme třícestný ventil, jehož vnitřní instalaci konstrukce bez problémů umožňuje. Nové internetové ovládání systémem Aquarea Cloud je samozřejmostí.

Dostupnost na českém trhu

Modely nových čerpadel o výkonu 3 kW (WH-UD03HE5 a WH-SDC03H3E5) a 5 kW (WH-UD05HE5 a WH-SDC05H3E5) jsou již na českém trhu dostupné. Modely o výkonu 7 kW (WH-UD07HE5 a WH-SDC07H3E5) a 9 kW (WH-UD09HE5 a WH-SDC09H3E5) v jednofázovém provedení budou tuzemským zájemcům k dispozici v dubnu 2016.

Pro vice informací o produktech Panasonic navštivte stránky www.aircon.panasonic.eu.