Partneři sekce:
  • Grohe
  • P.M.H. Invest & Trade
  • Rehau

Aqua-Therm Praha 2016: trendy, inovace a úspory energií

Aqua-Therm Praha 2016: trendy, inovace a úspory energií

Dvouletý cyklus pořádání, vyprofilovaná struktura návštěvníků, odborný doprovodný program, ale především ucelená přehlídka výrobců a generálních dodavatelů v oboru technického zařízení budov, tak by se dal jednoduše shrnout mezinárodní veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky Aqua-Therm Praha.

Pořádání veletrhu v dvouletém cyklu přináší jak pro organizátora, tak i vystavovatele dostatek prostoru pro efektivní přípravu a představení trendů, novinek a inovací, a formuluje výstupy pro delší časové období. Mezi partnery veletrhu patří i odborné instituce z úrovně orgánů Evropské unie, díky kterým tak veletrh poskytne účastníkům příležitost k získání informací s nadnárodním přesahem. Po úspěšném restartu veletrhu v roce 2014 je o účast na jeho dalším ročníku zájem ze všech oborů technického zařízení budov a atraktivní přehlídku doplňují i výrobci z oboru zdravotechniky.

Doprovodný program veletrhu bude poprvé sjednocen a prezentován v nových prostorách Kongresového sálu výstaviště PVA EXPO PRAHA s podtitulem „Energetické úspory – dobrý sluha, špatný pán“. S ohledem na odbornost veletrhu cílí celorepubliková mediální kampaň především na instalatéry, architekty, odborníky ze státní správy, zástupce developerů, stavebně investičních společností, facility managementu, manažery stavebních, montážních a investičních společností, ale kampaň zahrnuje také i širokou veřejnost. Na základě elektronické registrace na webu veletrhu, mají návštěvníci vstup na veletrh zdarma a to včetně katalogu veletrhu v tištěné podobě se všemi údaji o programu konference, jednotlivých vystavovatelích a jejich rozmístění v halách.

Přehled vystavovatelů 21. ročníku veletrhu je již k dispozici na webových stránkách veletrhu www.aquatherm-praha.com.

Těšíme se na setkání s Vámi na veletrhu Aqua-Therm Praha ve dnech 1. – 4. března 2016 na PVA EXPO PRAHA.

Zdroj: PR článek společnosti MDL Expo s.r.o.

RubrikyVytápění