Partneři sekce:

Akce: Při nákupu kotle či tepelného čerpadla ENBRA na vás čeká příjemná odměna!

Akce: Při nákupu kotle či tepelného čerpadla ENBRA na vás čeká příjemná odměna!

Od 1. července do 30. září 2015 běží speciální akce spojená s nákupem tří konkrétních inovativních výrobků od společnosti ENBRA, a.s. Patří mezi ně kotel na tuhá paliva ENBRA TP-EKO, plynový kondenzační kotel ENBRA CD nebo některý z nové řady úsporných tepelných čerpadel ENBRA. Každý zákazník, který si v tomto období zakoupí některý z akčních produktů, obdrží poukaz na nákup v hodnotě 500 až 1 000 Kč v obchodním řetězci TESCO.

Kotel na tuhá paliva ENBRA TP-EKO

Jeden z mála kotlů na českém trhu, který umožňuje spalovat více druhů paliv (dřevní pelety a hnědé uhlí ořech) v jediném univerzálním hořáku a přitom dosahuje parametrů nejpřísnější 5. emisní třídy dle ČSN EN 303-5 a splňuje požadavky dotačních programů Nová zelená úsporám a kotlíkových dotací. Pro spalování dřevních pelet splňuje kotel požadavky 5. emisní třídy ve všech svých výkonnostních provedeních (19-76 kW). Pro spalování hnědého uhlí pak s výkony 19-28 kW, s vyššími výkony pak splňuje požadavky 4. emisní třídy. Kotel má jednoduchou obsluhu a díky svislým výměníkům i velmi hospodárný provoz. Dodatečně jej lze vybavit i řídící jednotkou pro ekvitermní regulaci výkonu a pohonem směšovacího ventilu. Kotel na tuhá paliva ENBRA TP-EKO patří k nejúspornějším a také nejekologičtějším zařízením svého druhu na českém trhu.

Plynové kondenzační kotle ENBRA CD

Jejich nejvýraznější výhodou je široký rozsah modulace, čímž jsou kotle předurčeny pro použití jak ve stávajících aplikacích, tak též v nové nízkoenergetické výstavbě. Dalšími přednostmi jsou pak vysoká účinnost, velmi nízká hlučnost a malé rozměry. Prakticky nezničitelný nerezový výměník vyrobený z jednoho kusu oceli zaručuje velmi dlouhou životnost. Nová řada plynových kotlů, uváděná na český trh společností ENBRA, splňuje nejpřísnější požadavky moderních domácností na komfort obsluhy a možnosti regulace či integraci do systému takzvaného chytrého domu. Všechny součásti kotlů ENBRA CD jsou vyvinuty a vyrobeny v EU.

Tepelná čerpadla ENBRA (vzduch-voda)

Čerpadla jsou navržena s ohledem na potřeby současného uživatele a poskytují nadstandardně vysoký komfort obsluhy. Nabízí extrémně vstřícné uživatelské rozhraní, snadnou integraci dalších zdrojů tepla nebo možnosti začlenění do nadřazených systémů. Samozřejmostí je také dálková správa přes internet prostřednictvím chytrého mobilního telefonu nebo možnost začlenění do složitějších systémů moderních budov. Zárukou kvality pro konečného uživatele je také kompletní vývoj a výroba těchto tepelných čerpadel v rámci EU. Hospodárný provoz tepelných čerpadel ENBRA dokládá i certifikace nezávislé autorizované laboratoře spadající pod hlavičku mezinárodního sdružení Eurovent.

http://www.enbra.cz/cs/produkty/novinky-2015-poukaz-tesco-ke-kazdemu-nakupu
http://www.enbra.cz/cs/produkty/zdroje-tepla/kotle-na-tuha-paliva-a-peletove-horaky
http://www.enbra.cz/cs/produkty/zdroje-tepla/kondenzacni-kotle
http://www.enbra.cz/cs/produkty/tepelna-cerpadla/nizkoteplotni-tepelna-cerpadla

ZDROJ: PR článek společnosti ENBRA, a.s.