Partneři sekce:

Designové radiátory

Společnost P.M.H. nabízí širokou škálu modelů a typů radiátorů české výroby. Radiátory jsou vhodné nejen do koupelny, ale svým designem je lze umístit i do chodeb, obýváků a jiných bytových prostor.

Rehau uprostřed šumavské přírody

Podlahové teplovodní vytápění má jednu zajímavou výhodu, která vynikne zejména u rekonstrukcí starších či historických budov. Veškerá technika je ukryta pod podlahou a nejenže není vidět, ale také nikomu a nikde nepřekáží.

Příklady úspor energie při řízeném větrání s rekuperací tepla

Tepelné ztráty při větrání běžným způsobem okny jsou značné, u dnešních dobře izolovaných domů mnohdy vyšší než prostupem stavební konstrukcí. Systém komfortního větrání plně využívá účinek vzduchotěsných plášťů budov a přináší tak úspory nákladů společně s tolik potřebným komfortem přívodu čerstvého čistého vzduchu do interiéru.

Topení

Systémy podlahových vytápění: Zkušenosti s provozem a na co si dát pozor

Velkoplošné otopné systémy s vodním médiem jsou v oboru vytápění rezidenčních i komerčních budov nepochybně fenoménem. Přestože se počty jejich instalací rapidně zvyšují, stále dochází při pokládkách, ale i při plánování topných spirál, k významným chybám, jež následně vedou k provozním poruchám a také ekonomické neefiktivitě realizovaných zakázek. Některé z těchto chyb si přiblížíme v dalším textu.

Prozkoumejte kolekci Studio Collection, prémiovou řadu designových radiátorů

Nová kolekce Studio Collection rozšiřuje nabídku designových radiátorů pro koupelny i obytné prostory společnosti Zehnder. Jsou do ní začleněny modely jako elektrický topný modul Zehnder Zenia, ale i poutavý radiátor se skleněným povrchem Zehnder Deseo Verso. Také integrace výrobků dříve prezentovaných pod značkou Runtal zjednodušuje výběr a usnadňuje přístup k ucelené nabídce.