Česká republika se v létě mění na tropy. Jak udržet horko za oknem?
Galerie(5)

Česká republika se v létě mění na tropy. Jak udržet horko za oknem?

Také jste letošní léto trpěli úmornými vedry? Záviděli jste známým, kteří měli klimatizaci alespoň v práci a mohli si od té výhně na chvíli odpočinout? Postarejte se zavčas, aby to příští rok bylo jinak.

Klimatizace do firem, domů i bytů
Mnoho obyvatel bytových jednotek se domnívá, že klimatizace je pouze záležitostí rodinných domků či kanceláří, případně se obává vysoké ceny. To už dnes dávno neplatí, s vhodným typem klimatizace se může ochladit skutečně každý. Mezi přístroji určenými pro velké firmy a domácími jednotkami je přirozeně určitý rozdíl. Například centrální klimatizace umožňuje regulovat teplotu nejen v místnosti, ale i v celé výškové budově. Vám však do bytu postačí klimatizace nástěnná, která vám poskytne také bonus v podobě čistících filtrů. Ty do domácnosti nepustí prach ani pyly a uleví tak alergikům a astmatikům.

Právě teď je ten nejvhodnější čas na pořízení klimatizace
Vlna veder dosud trvá, ale již brzy si budeme moci oddechnout. Možná vás proto láká odložit starost o to, jak vám bude mizerně, až zase přijdou čtyřicítky, na neurčito. Nenechte se ale zmást. Nejlepší doba na koupi klimatizace je právě na podzim. S novým rokem totiž klimatizační firmy začnou být opět vytížené, zatímco nyní váš požadavek vyřídí expresně a možná chytíte i nějakou slevu. Navíc budete skvěle připraveni na zimu, s klimatizací lze totiž i topit. A dokonce levněji než klasickou topnou jednotkou!

Vsaďte na kvalitu
Spolehlivost, dlouhá životnost a kvalita se donekonečna zdůrazňují u každého výrobku, přesto však mnoho lidí raději sáhne po nejlevnější nabídce. V sortimentu klimatizací přitom existují modely s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Zaměřit byste se měli především na precizní japonské výrobce, mezi něž patří Toshiba nebo Daikin. Ty jsou zároveň koncipovány tak, aby šetřily maximum elektrické energie. Jejich prodejem a realizací se u nás zabývá například renomovaná firma M-klima, s.r.o.

ZDROJ: PR článek společnosti M-klima s.r.o.