Plovoucí a puristické

Ovládací tlačítko Geberit Sigma70.

Nová série ovládacích tlačítek Geberit Sigma70 zaujme minimalistickým designem, který uspokojí nejvyšší estetické požadavky. Nové provedení ovládacího tlačítka se vyznačuje mimořádně přesnou mechanikou ovládání a celou paletou atraktivních barevných provedení. Unikátnost tlačítka Sigma70 podtrhuje i ocenění Red Dot Award 2023 v kategorii produktový design.

Precizní design

Už na první pohled zaujme Sigma70 svým unikátním vzhledem. Bezrámečková konstrukce zvýrazňuje puristický design celého tlačítka a mírné zaoblení dodává tlačítku Geberit Sigma70 plovoucí charakter. Ovládací tlačítko nabízí dvě nastavitelná množství splachování, i přesto však působí obě desky zcela celistvě, jako by bylo tlačítko vyrobeno z jednoho kusu.

Zdroj: Geberit

Ocenění Red Dot Award 2023

 Díky svému designovému konceptu a vysoce kvalitním materiálům byla Sigma70 oceněna prestižním oceněním Red Dot Award 2023 v kategorii produktový design. Porota při výběru vítězných výrobků hodnotí kritéria jako je míra inovace, životnost, funkčnost či kvalita.

„Geberit Sigma70 přináší na trh originální designové řešení ovládacího tlačítka, což se potvrdilo ziskem ocenění Red Dot Award. Už na první pohled na mě Sigma70 působí velkolepým dojmem, věřím proto, že se nový design tlačítka brzy dočká velké obliby,“ uvedl Jan Jůzek, produktový specialista společnosti Geberit spol. s r.o.

Rozmanitost barev a materiálů

Sofistikované materiály a elegantní barvy zdůrazňují čistý design ovládacího tlačítka Geberit Sigma70. Tlačítko je k dispozici v černém, pískově šedém, lávovém a bílém skle, v červeném zlatě, černém chromu a kartáčované nerezové oceli, v mosazi a také v černém matném a bílém matném provedení.

Více informací se dozvíte na webových stránkách www.geberit.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit