Jděte vlastní cestou

Není to jen koupelna. Je to vaše koupelna.

Obklady jste jistě vybírali dlouho a dali jste si záležet na tom, aby odpovídaly vašemu vkusu. A když přijde řada na umyvadlovou baterii, nejste ochotni slevit nic ze svých požadavků. V sortimentu Geberitu pak najdete ideální tlačítko splachování, které tuto námahu završí a které vám bude po dlouhá léta zpříjemňovat váš pobyt v koupelně.

Protože Geberit v sobě snoubí eleganci s inovativní technologií.

Atraktivní kovy

Při zařízení koupelny hrají důležitou roli malé, ale dokonale sladěné detaily. Naše nová splachovací tlačítka v metalických barvách drží krok s aktuálními trendy, které se v posledních letech prosazují v designu vodovodních baterií.

Tlačítka ze skla, z přírodních materiálů, jako je břidlice a ořechové dřevo, nebo tlačítka imitující beton harmonicky doplní téměř jakýkoliv designový styl. Objevte tu perfektní kombinaci pro vaši koupelnu!

Nová tlačítka v metalických barvách skvěle ladí s ostatními prvky v koupelně.
Nová tlačítka v metalických barvách skvěle ladí s ostatními prvky v koupelně. | Zdroj: Geberit

Červené zlato

Osobitý měděný odstín červeného zlata vytváří v koupelně proteplenou atmosféru s nádechem luxusu. Ve spojení s ušlechtilými povrchovými materiály ve světlých nebo tmavých tónech dodává interiéru výrazný akcent.

Zdroj: Geberit

Černý chrom

Decentní elegance černého chromu jde ruku v ruce se současnými designovými trendy v koupelnách, které se spoléhají na tmavé barvy nebo silné kontrasty mezi tmavými a světlými odstíny.

Mosaz

Klasický zlatavý tón mosazi dnes zažívá skutečnou renesanci a ve vaší koupelně po sobě zanechá okouzlující dojem.

Chrom

Naprostá klasika mezi koupelnovými kovy se představuje v osvěžující kombinaci moderních materiálů s lesklými a matně kartáčovanými prvky.

Černá s černou

Černá je krásná a designéři ji dnes rádi používají také v koupelnách. Geberit pojal tento nový trend puristicky, ve vzrušující souhře lesklých a matných tónů.

Bílá s bílou

Čistě bílé povrchy v matné a lesklé úpravě dávají této koupelnové klasice zazářit v novém světle. Designové kroužky a pruhy jsou provedené ve stejné barvě jako krycí deska a decentně ji zvýrazňují.

Zdroj: Geberit

https://www.geberit.cz/vyrobky/sanitarni-vyrobky/ovladaci-tlacitka/

ZDROJ: PR článek společnosti Geberit