FSDays 2016 překvapí novinkami
Galerie(9)

FSDays 2016 překvapí novinkami

Partneři sekce:

Ve dnech 20. – 24. 9. 2016 se pozornost v oblasti bezpečnosti soustředí do pražských Letňan. Již 8. ročník mezinárodního bezpečnostního veletrhu PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2016 neboli FSDays 2016 se uskuteční v PVA EXPO PRAHA opět souběžně s největším stavebním veletrhem FOR ARCH.

Na výstavní ploše 1.200 m2 se letos představí nejnovější technologie z oborů fire & security, IT bezpečnosti, integrovaných systémů budov a mnoha dalších specializací.

Nejnovější trendy a postupy v protipožární ochraně, mechanické a elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, prostředky sloužící k ostraze a ochraně objektů, systémy pro inteligentní budovy…apod. budou prezentovat zástupci významných českých i zahraničních značek.

Pro zajímavost uveďme několik z nich:

Nepřehlédnutelnou zajímavostí letošního ročníku je kamión ZETTLER, který brázdí Evropou a na své roadshow se zastaví na FSDays 2016. Představí své novinky v technologii detekce požáru ZETTLER a potlačení požáru TYCO. Návštěvníkům veletrhu předvede ovládací panel PROFILE s dotykovou obrazovkou, detektor 3oTec se třemi senzorovými technologiemi, detektor plynu Meridian od Scott Safety, ale také produkty pro potlačení požáru iFLOW a SAPPHIRE od firmy Tyco a komunikační systémy ZETTLER Care. 

Kamery od společnosti ASM střeží mnoho objektů, od těch nejjednodušších po složité systémy na základě propracovaného systému LanVision. Na FSDays 2016 představí ASM kamerové systémy XtendLan Dahua a PLANET, které hrají důležitou roli na trhu zabezpečovací techniky.

Své novinky předvede firma DANTRACKER – dánský výrobce unikátních GPS trackerů pro auta, motorky, jízdní kola, ale i jiné vozidla a cennosti. Trackery mají výdrž baterie až 10 let bez nutnosti dobíjení a obsahují globální sim-čip, s kterým můžete sledovat svoje cennosti po celém světě.

Společnost HFP představí hasicí prostředek JE-50, který patří do skupiny přenosných aerosolových hasicích prostředků, nově uváděných na český trh. 
Firma PHOBOS se zabývá identifikačními systémy. Na veletrhu bude prezentovat docházkový systém ABSENT, přístupový systém PATROL, klíčový trezor, mechatronickou vložku ILOQ a bezpečnostní box pro ochranu finančních hotovostí při převozu.

Chytré hodinky pro děti intelioWATCH – s GPS a telefonem předvede na svém stánku firma SUP-TECHNIK. Hodinky jsou určeny pro všechny, kdo dbají o bezpečí svých dětí. 

Dynamicky se rozvíjející společnost ROSINGEGRO, která se zabývá instalací bezpečnostních prvků pro bytové domy, obchodní a administrativní centra, představí na svém stánku nezničitelné bezpečnostní dveře TM VIZIT a videotelefony.

Společnost Z-WARE představí své přístupové, docházkové a stravovací systémy. Zařízení umí doplnit zakázkovými aplikacemi do mobilních telefonů či tabletů pro sledování či zápis různých událostí. 

Mezi významné partnery a společnosti, které se budou prezentovat na FSDays 2016 dále uveďme např. 1.REX SERVICES, ASOCIACE GRÉMIUM ALARM, BESY CO, CMZS, Cech EPC ČR, EG-LINE, ELETUR, ELFNET GROUP, EVVA, JABLOTRON ALARMS, KABA, Městská policie Hl. m. Prahy, Ministerstvo vnitra ČR, PHOBOS, Policie ČR, POLYCORD FLECHTERZEUGNISSE, RADOM, DCOM, VOP CZ, WORKSWELL a mnohé další.

Součástí veletrhu je již tradiční prestižní soutěž FSDays AWARD o nejlepší a nejzajímavější produkt či službu, kterou každoročně vyhlašuje organizátor veletrhu, společnost Mascotte s.r.o.

Generálním partnerem veletrhu je Asociace technických bezpečnostních služeb Grémium Alarm. Záštitu poskytlo Ministerstvo vnitra ČR a Policie ČR. Veletrh podporuje řada významných odborných partnerů.

Veškeré novinky a zajímavosti týkající se veletrhu FSDays 2016 najdete na www.fsdays.cz.


PR článek společnosti Mascotte s.r.o.