Kvalitní plastové potrubí a kanalizační systémy
Galerie(7)

Kvalitní plastové potrubí a kanalizační systémy

Partneři sekce:

OSMA je značkou, která symbolizuje dokonalé propojení výroby, kontroly jakosti, obchodu, logistiky, marketingu a poradenství pro poskytování kvalitních plastových potrubních a kanalizačních systémů. Jsme zodpovědní k životnímu prostředí a veškeré své kroky OSMA uskutečňuje nejen v souladu s obchodní etikou, ale také v souladu s přírodou, jejíž součástí se naše produkty stávají.

Odpadní potrubí

Široký výběr prvků, snadno propojitelných se všemi typy dosavadních kanalizačních potrubí, zaručuje univerzálnost použití HT-Systému PLUS. Výrobky se vyznačují hladkým vnějším i vnitřním povrchem, hrdlový spoj umožňuje vynikající hydraulické vlastnosti potrubí a je vytěsněn vícenásobným těsnicím elementem zajišťujícím pevnost a těsnost spoje. Alternativou pro náročné zákazníky je produktová řada Skolan db jinak nazývána jako tiché odpadní potrubí, vyráběné z minerálem plněného polypropylenu, která se vyznačuje především svými vynikajícími akustickými vlastnostmi.

Kanalizační trubky a tvarovky

Technologie koextruze (společností nazývaná TRIO) klade velký důraz na neměkčený polyvinylchlorid. Výsledkem jsou kanalizační trubky a tvarovky s hladkou vnitřní stěnou odolnou vůči abrazi a houževnatou vnější vrstvou odolnou proti všem materiálům, které se běžně používají pro obsyp. Sortiment prvků KG Systému  OSMA zahrnuje trubky kruhové tuhosti o hodnotě SN4 a SN8 a také tvarovky umožňující dodatečné napojení na další systémy. Novinkou letošního roku jsou plnostěnné roury z PVC o kruhové tuhosti SN10. Další nabízenou kanalizací do náročných podmínek je systém KG 2000 Polypropylen (PP SN10) nebo produktová řada Magnacor.

Výrobní proces

Výrobní zařízení společnosti Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů, s.r.o.,  je tvořeno vstřikovacími lisy a vytlačovacími stroji, které jsou schopny ročně zpracovat více než 8000 tun polypropylenu a PVC.

Logistika

Společnost disponuje více než 2000 m2 krytých a 33 tis. m2 venkovních skladovacích ploch, které umožňují vytvoření zásoby přibližně tisíce položek zboží. To zaručuje schopnost v co nejkratším čase reagovat na přání zákazníků. V rámci České republiky společnost nabízí své produkty především řetězci specializovaných velkoobchodů, stále více se však opírá o přímou komunikaci se zákazníky, jimiž jsou ve většině případů specialisté na instalaci, vodu, topení a plyn.

www.kanalizacezplastu.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Gebr. Ostendorf – OSMA zpracování plastů, s. r. o.