INSTALAČNÍ BOXY PRO BEZPEČNOU INSTALACI SANITÁRNÍ TECHNIKY

INSTALAČNÍ BOXY PRO BEZPEČNOU INSTALACI SANITÁRNÍ TECHNIKY

S cílem v maximální míře eliminovat možné chyby a výrazně zvýšit rychlost práce při montáži sanitární techniky vyvinula firma REHAU prefabrikované instalační boxy. Jedná se o jednoduché řešení, které v podobě předpřipraveného prvku umožní velmi snadnou a rychlou montáž například umyvadla na vodovodní instalaci.

Řešení je tak jednoduché, že jej zvládnou i méně zkušení pracovníci oboru. Vše potřebné je připraveno v jediném komponentu a investor získá jistotu, že provedená práce systému napojení bude natolik precizní, že výrazně eliminuje riziko pozdější reklamace. Ovšem tou hlavní předností instalačních boxů REHAU je rychlost. Samotná instalace je ve srovnání s běžnými komponenty až o 70 % rychlejší, což je pádný argument nejen pro profesionální instalatéry, ale i pro vlastní investory. Čas jsou přece peníze, a v případě stavby to platí dvojnásob.

Jeden komponent – jedno bezpečné řešení

Instalační box je konstruován pro univerzální potrubní systém RAUTITAN. Obsahuje všechny přípojné prvky pro vodovod a kanalizaci. Vše je kompaktně zabudované v PUR pěnové tepelné izolaci, přičemž box má středový kříž včetně zvýrazněných drážek k přesnému vyrovnání pro připojení na stěnu. Instalace je tedy velmi jednoduchá (REHAU uvádí, že trvá maximálně 20 minut). Pro lepší přídržnost omítky je povrch instalačního boxu strukturovaný. Díky perfektní tepelné a zvukové izolaci, která je, jak bylo již zmíněno, součástí kompaktního boxu, se vyloučilo riziko možné kondenzace vodních par. Místo velkého množství obvyklých komponentů potřebuje instalatér pouze jediný, a to výrazně zvyšuje bezpečnost celého systému připojení a tím pádem i minimalizuje možné pozdější reklamace. Prakticky byla vyloučena možnost vzniku netěsnosti v důležitých připojovacích místech.

REHAU instalační box je nabízen ve dvaceti provedeních a je proto vhodný prakticky pro všechny známé druhy instalací. V nabídce je také množství přídavného příslušenství. Pomocí instalačního boxu rychle a kvalitně připojíte sanitární techniku na omítku, pod omítku, do sádrokartonových stěn a je vhodný rovněž pro dřevostavby.

 

Více informací naleznete na www.rehau.cz