Sprchové žlaby, které budou milovat i další generace

Perfektní design není pro značku TECE jen otázkou krásy a estetiky. Ruku v ruce jde vždy dokonalá funkčnost, spolehlivost a kvalita.

TECEdrainline jsou sprchové žlaby s právě takovým DNA. Uspokojí nejen potřeby dnešního náročného zákazníka, ale velmi dbají na udržitelnost. Jejich minimalistický a nadčasový design má přesah do daleké budoucnosti stejně jako spolehlivá funkčnost. Dobrou službu TECEdrainline tak ocení minimálně i děti dnešních uživatelů.

TECEdrainline vnáší svou širokou nabídkou designových roštů a skleněných krytů do navrhování koupelen více svobody a hravosti. Designové rošty z kartáčované nebo leštěné oceli sladíte lehce se stále trendy kovovými koupelnovými bateriemi i ovládacími tlačítky toalety.

Zdroj: TECE

TECE ale manifestuje svou vášeň pro stylové koupelny také inovativními moderními povrchy sprchových žlabů. V novém a nadčasovém saténovém bílém skle či sexy černém saténovém skle ladí TECEdrainline s ovládacími tlačítky toalety TECEsquare II.

Zdroj: TECE

Velkým výběrem délek sprchových žlabů vychází TECE vstříc většímu pohodlí při sprchování. Rozmáchněte se! TECE pro vás vyrobí atypický sprchový žlab až 3 metry dlouhý.

Používejte do prémiových koupelen TECEdrainline – sprchový žlab, který nás přežije!

Komerční informace; zdroj: TECE