4er Gruppe Oak Super Matt 3

S námi můžete relaxovat za každého počasí

Záruční lhůty na fólie RENOLIT EXOFOL PX a RENOLIT EXOFOL PFX se zvýšily až na 15 let.

Majitelé nemovitostí, kteří mají okenní profily laminované fóliemi RENOLIT EXOFOL PX a RENOLIT EXOFOL PFX, mohou být spokojeni se svým dobrým rozhodnutím.

Od 1. dubna 2021 RENOLIT zvýšil záruční lhůty na tyto produkty na 15 let, přičemž zharmonizoval předešlý specifický systém pro jednotlivé země v Evropě. Tato bezkonkurenční garance je přínosem pro zákazníky RENOLIT ve všech evropských zemích a v zemích se srovnatelnými klimatickými podmínkami.

RENOLIT EXOFOL Warranty high

Společnost definuje délku záruční lhůty nejen na základě stupně kvality výrobků RENOLIT EXOFOL, ale i v závislosti na klimatických podmínkách, ve kterých se používá. Pro výpočet kritického rizikového faktoru rozdělil RENOLIT mapu světa na různé klimatické zóny podle zemí. Skupina zemí číslo 1 a 2 například zahrnuje Česko a Slovensko.

Podrobnosti o tom, které země patří do které skupiny, jakož i záruční dobu vztahující se na každou z nich, najdete na webové stránce RENOLIT: www.renolit.com/warranty. Zvýšení záruky vychází z úspěšných výsledků dlouhodobých testů umělého zvětrávání.

Výrobky jsou testovány v souladu s normou kvality RAL-GZ 716 pro systémy okenních profilů z PVC-U: to vyžaduje výsledky bez poškození po 20 gigajoulech absorpce energie na metr čtvereční, což znamená přibližně 10 000 hodin působení xenonového světla.

„Ve skutečnosti se však naše vysoce odolné fólie dokážou vyrovnat s více než dvojnásobkem minimálních požadavků RAL,“ říká Stefan Friedrich, generální manažer Exterior Solutions, popisující uklidňující úroveň odolnosti, kterou poskytují fólie RENOLIT EXOFOL PX a RENOLIT EXOFOL PFX. „Proto prodlužujeme záruční lhůty s klidem v duši stejně sebevědomě, jako se zákazníci spoléhají na naše výrobky.“

 

RENOLIT PR článek
Zdroj: RENOLIT

Skupina RENOLIT je globálně aktivní specialista na vysoce kvalitní plastové fólie, archy a další polymerní roztoky. S více než třiceti výrobními závody a prodejními jednotkami ve dvaceti zemích a s ročními tržbami ve výši 1 059 miliard EUR ve fiskálním roce 2019 je společnost se sídlem ve Wormsu – asi 70 km jižně od Frankfurtu nad Mohanem – jedním z předních světových producentů plastových výrobků.

Více než 4 800 zaměstnanců pokračuje v dalším rozvoji dovedností a odborných znalostí získaných za více než sedmdesát let podnikání.

Weltkarte Garantie 19 03 21 CMYK
Zdroj: RENOLIT

www.renolit.com

ZDROJ: PR článek společnosti RENOLIT