Světlíky VELUX

Světlíky VELUX poprvé i na solární pohon a v dvoumetrových rozměrech

Partneři sekce:

Společnost VELUX letos rozšířila své portfolio řešení do plochých střech o světlíky s plochým a zaobleným sklem, které poskytují maximum denního světla. Tyto světlíky nové generace jsou od letošního září dostupné i ve verzi na solární pohon a navíc v překvapivě velkých rozměrech 150 × 100 cm, 150 × 150 cm a 200 × 100 cm, které dokáží zhmotnit sny všech architektů i investorů o dokonale prosvětleném prostoru.

Jednou z největších výhod nové generace světlíků je bezrámové zasklení, které spolu s unikátní konstrukcí zvyšuje propustnost denního světla až o 52 %*. Jejich minimalistický design je natolik inovativní, že varianta s plochým sklem a ventilací získala ocenění Red Dot Design Award v kategorii produktový design.

Nyní představená základna světlíku VELUX napájená solární energií se obejde bez přívodu kabeláže. Díky dešťovému senzoru a předem spárovanému nástěnnému ovladači tento ekologický světlík skutečně zpříjemní život každé rodině. Majitelé domů si mohou bez obav z nečekaného deště užívat komfortní vnitřní prostředí, protože větrání střechou jim zajistí odvod teplého a vydýchaného vzduchu.

Ovládání světlíku funguje naprosto spolehlivě, i když nesvítí slunce, protože baterie se nabíjí i za oblačného počasí. Pro ještě příjemnější život lze světlík doplnit roletou na solární pohon. Všechny tyto dálkově ovládané výrobky jsou plně kompatibilní s VELUX App Control a VELUX ACTIVE with NETATMO.

red